Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fityma szűkületem van. Szerint...

Fityma szűkületem van. Szerintetek ez megoldaná a problémat?

Figyelt kérdés
Teljesen merev állapotba nem is tudom hátra húzni és még a fityma fékem is rövid. Szerintetek ha megcsináltatom az megoldja a korai magömlés problémám is? Mindig is ilyen volt csak eddig nem mertem elmenni dokihoz vele. Remélem ez megoldaná a problémát. Nem tudom számít-e de 20 éves vagyok. Válaszotok előre is köszönöm

2021. ápr. 7. 21:51
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
A két dolognak nincs köze egymáshoz.
2021. ápr. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen menyj el dokihoz minél előbb
2021. ápr. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem oldja meg ugymond, viszont vszinuleg javitani fog rajta.
2021. ápr. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem függ össze a két dolog. Azonban minél hamarabb keress fel dokit.
2021. ápr. 8. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
52%
A korai magömlést legfeljebb az oldja meg, ha teljes körülmetélést végeznek és eltávolítják a fitymával együtt az érző idegvégződéseket. Ez viszont a te nemi élvezetedet feltehetően rontja majd.
2021. ápr. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
72%
Édes f*szom, nem a fityma miatt élvez el egyetlen pasi sem, hanem a makk stimulálása okozza.
2021. ápr. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Meg nem oldaná, de segíthet. Fityma nélkül eleinte irtó kényelmetlen lesz ahogy a makkod szabadon hozzáér mindenhez, de ez aztán azzal fog járni hogy veszít az érzékenységéből, azaz nehezebben fogsz elmenni.
2021. ápr. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
52%
Korai magömlésre vannak kevésbé drasztikus módszerek is. csak emiatt nem mennék korulmetelesre
2021. ápr. 10. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!