Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A here visszér mikor okozhat...

A here visszér mikor okozhat testoszteron Csökkenés?

Figyelt kérdés

18 éves srác vagyok, már 11 éves korom óta van viszerem, mindig is egy vékonyabb srác voltam egészen tavalyig amikor is elkezdtem edzeni

Kondiba járni és fel szettem +10 kilót amiből 5kg izom. Szóval ha képes vagyok izmot építeni amihez ugyebár kell tesztoszteron akkor nekem mennyire szól bele a tesztoszteron termelésembe a visszér?



Egyébként minden féle képpen meg akarom magam műtetni, fájni nem fáj de zavar és a sporthoz amit üzök kell a tesztoszteron



2021. ápr. 10. 11:28
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Műteni nem a tesztoszteron miatt szokták, hanem akkor, ha rontja a termékenységet vagy panaszokat (fájdalmat) okoz.

Ha szálkásabb típus vagy, az egy alkati kérdés. Semmi köze a tesztoszteron szintedhez.

2021. ápr. 10. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Súlyos dolog, tönkrevágja a tesztoszteront, ezáltal az életenergiát is, depressziót, meddőséget okoz.
2021. szept. 13. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!