Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Skacok nem tudom csak beképzel...

Skacok nem tudom csak beképzelem e de mint ha a péniszemen a bőr érzéketlenebbé vált volna merevedés és elélvezés ugyan olyan mint eddig. Éltetek át hasonlót? Már évek óta sokat ülök munka miatt ez lehetne a gond?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 13. 05:42
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Az ülőmunka nem okoz ilyet. Max ha sokat vered, akkor egyre jobban megszokod, és egyre nagyobb inger kell, ezért egyre szorosabban fogod.
2021. ápr. 13. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

De azt mondjak hogy az anusz es a zacsko kzootti reszen elronolhat a verkeringes a sok ulestol illetve

Sokat maszturbalok az leeht tenyezo de mar evek ota nem ertem hogy miert egyik naprol a masikra lett ilyen

Egyebkent vegeztem a kis hetkoznapi teendoim merevedett hozza ertem es ereztem hogy nem annyira erzekeny mint elotte

2021. ápr. 13. 16:28
 3/3 anonim ***** válasza:
xDDDDD
2021. ápr. 15. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!