Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Minden férfi hereje láthatóan...

Minden férfi hereje láthatóan eres?

Figyelt kérdés
Eddig nem tudtam mi az a viszér, de mióta megtudtam megfigyeltem hogy nagyon lila eres mindkettő herezacskom, álló helyzetben kicsit ki is dudorodik, lehetséges hogy hereviszer vagy minden férfinak ilyen és Ez normális ? Nyugtassok meg Köszönöm !
2021. ápr. 15. 21:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A herevisszér a herék visszeres tágulatát jelenti, tehát az nem a herezacskódon, hanem a herezacskódban a here fölött található elváltozás.
2021. ápr. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Uhh akkor jo, nagyon köszönöm, akkor azt szabad szemmel nem is feltétlen veszi észre az ember ?
2021. ápr. 15. 21:06
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Van, amikor már szabad szemmel is látható, de kezdeti stádiumban általában nem.
2021. ápr. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudok semmit mondani, nem vagyok szakember. Csak azt tudom hogy az enyémen egy darab ér sem látszódik, ez nem azt jelenti hogy nem normális ami neked van
2021. ápr. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Húha köszönöm a válaszokat !Remélem azért ez gyakori és biztosan nem viszér..
2021. ápr. 15. 21:37
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Azért esetleg ha nagyon zavar a tudat akkor hívj fel egy orvost
2021. ápr. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!