Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Roaccutan gyogyszert szedek....

Roaccutan gyogyszert szedek. Normalis lehet az ilyen kiutes ?

Figyelt kérdés
Kb 3 honapja szedem a gyógyszert, az elejen 10mg szedtem, egy ideje 20mg. A kezdetek ota mar 3x voltam vervetelen, szerencsere rendben van minden. A borom lassan, de javul szerintem, bar neha elbizonytalanodom, hogy szepul e. A szam szarad, a borom is, az arcom mar nem, de az elejen az is hamlott. Egy ideje ilyen kiutes szeru piros foltok jelentek meg leginkabb a karomon, labamon. Azonnal talalkoztam az orvosommal, akinek mutattam ezt. Azt mondta, hogy ez normalis, es felirt ra ilyen ekcemas kremet, ami aztan elmulasztotta. A betegtajekoztatoban viszont az all, hogyha ezt tapasztalom hagyjam abba a szedeset. Na most erre ki mit mond? Mi van h ez egy allergias reakcio? Aztan elmultak, de most ujra elojott par darab. Nem tudom miert lehet ez. Valaki aki szedte a gyogyszert talalkozott hasonloval? Laroche hidrataloval kenem a kezeim, kulon arckremem van. De ezek a pottyok megilyesztenek, mert nem szepek.

2021. ápr. 21. 10:02
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!