Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymaszűkületet lehet kezelni...

Fitymaszűkületet lehet kezelni házilag?

Figyelt kérdés

Csak részleges fitymaszűkületem van, tehát nyugalmi állapotban minden gond nélkül hátra tudom húzni, merevedéskor már nagyon kellemetlen, de akkor is meg tudom csinálni.

Mit gondoltok arról a "technikáról" , hogy nyugalmi állapotban hátrahúzni, úgy hagyni merevedésig, majd úgy tartani 15-20 percet? Ezt gyakarolni néhány naponta. Tud annyit nyúlni a bőt, hogy így helyrejöjjön?

Persze, ha így nem oldódik meg akkor megyek orvoshoz, de egyelőre ezt ki szeretném próbálni.

25/F


2021. ápr. 22. 19:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez a "technika" a parafimózis receptje. Fordulj inkább szakorvoshoz, mielőtt kárt teszel saját magadban!
2021. ápr. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Kifejted azt is, hogy miért nem jó, vagy te csak így hallottad aztán mondod tovább?
2021. ápr. 22. 19:30
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem fog megoldódni tőle. Értem én, hogy "ciki", de hidd el, az az 50-60 éves (általában férfi) doki, sok ezer ilyen beteget látott, nem fog kinevetni. Menj orvoshoz, mielőtt nagyobb kárt teszel ezzel magadban.
2021. ápr. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
31%
Mondjuk gondolom neked is feldobja a hasonló kérdéseket.
2021. ápr. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
Hasonló van velem is. Lankadtan csúszik hátra szépen. De mereven ki kell nyomnom a makkból a vért és úgy hátra tudom húzni. Ilyenkor jön a baj, amikor a duzzadt makk rommá tépi még a féket is, nyakban meg elszorítja a bőr és mintha levágná a kupakot olyan érzés. Májusban ha feloldják a korlátozásokat megyek önként metéltetni. Ez így nem mehet tovább. Inkább sétálok 1 hónapig nagyterpeszben, minthogy ne legyen nemi életem soha többé.
2021. ápr. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
57%
Ember 25 éves vagy nem 12. Most komolyan neki kell álni elmagyarázni neked, hogy egészségügyi problémákkal érdemes orvoshoz fordulni, nem mindenféle otthoni "boszorkánykonyha" megoldásokban gondolkodni...
2021. ápr. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

fürdés közben lehetett volna tornáztatni amikor nőtt, mondjuk olyan 13-14 évesen. ezért nem is értem, miért nem írhatnak ide a kicsik, pedig az évek alatt sokaknak segíettünk. 25 évesen, hát nem tudom, messze nem lesz olyan hatékony, mintha 12 évvel ezelőtt csináltad volna, de pár hónapos próbát megér

a hátrahúzom, majd felállal azt kockáztatod, hogy mögészorul, és ezzel elszorítja a makkod vérkeringését. bár ha már csináltad így akkor mindegy, akkor nincs olyan szintű szűkületed, ami problémát okozna

2021. ápr. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

amúgy pedig van fitymaplasztika is, nem kell teljes körülmetélés

azt tartsd szem előtt, hogy amit levágnak az nem nő vissza

2021. ápr. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!