Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hogyan beszéljem meg a szüleim...

Hogyan beszéljem meg a szüleimmel, hogy Urulógushoz kéne mennem?

Figyelt kérdés
Szóval mostanában problémáim vannak a péniszemmel. Ragacsos felület van rajta. Még próbálgatom eltüntetni módszerekkel, de ha esetleg nem sikerülne akkor mégis hogyan mondjam el nekik, hogy elmegyek ilyenre? Cikinek érzem ilyenkor magam és teljesen elvörösödök. Előre is köszönöm a válaszokat!

2021. ápr. 24. 00:41
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom milyenek a szüleid, de szerintem fontosabb az egészséged annál, hogy vajon a szüleid mit gondolnak majd rólad. Elsősorban, a szüleid. Biztos nem fognak röhögni rajtad, mint ahogy pár barát tenné, inkább megoldást keresnének a problémára. Ha úgy jobbnak érzed, inkább csak kezd úgy az egészet, hogy elmondod mit tapasztál magadon és utána felvetheted annak az ötletet, hogy jó lenne, ha ezt egy orvos is látná. De akár az is lehet, hogy az apukád megmondja a tutit, mert lehet ő is tapasztalt már ilyet.


Ne félj, ilyenkor félre kell tenni mindent, ha ciki, ha nem, az egészséged a fontos! :)

2021. ápr. 24. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ha nem akarod a kénkrét dolgot elmondani akkor igy:


Apu/anyu, szeretnék elmenni egy urologushoz, mert van valami gond odalent. Segítenétek idöpontot kérni? Ha nem baj nem mondanám el, hogy mi a gond, mert nagyon szégyenlem, először az orvossal beszélném meg.


Aztán lehet hogy a reakciójuk annyira megnyugtatna hogy végülis elmondanád nekik is hogy mi a gond.

2021. ápr. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
el tudsz menni egyedül is, csak időpontot kell kérned
2021. ápr. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szia! Én annyit mondtam csak hogy menjünk el..Problémámat az orvosnak mondtam el.Viszont a szüleid ígyis úgyis megtudják mivek gondolom még nem múltál el 18..Én úgy csináltam hogy megbeszéltem anyummal hogy majd menjen ki és úgy mondtam el az orvosnak a bajaimat..
2021. máj. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
És minnél hamarabb menj el..Én 3 éve húztam egy olyan bajt ami lehet hogy elég komoly..csak azért mert nem akartam elmondani a szüleinek..Pedig már túllennék ezen ha előbb elmentem volna..De így hogy vártam lehet nagyobb baj lesz.nyáron megyünk újabb vizsgálatra
2021. máj. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
ha elmúltál 14 tök egyedül el tudsz menni. online foglalsz időpontot, odamész, dokinak elmondod a problémád
2021. máj. 3. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
6# az a baj hogy szüleinek mindenképpen kell tudnia róla..És amig nem tölti be a 18at nem intezheti egyedül..Én is ezt hittem aztán az orvosok mondták hogy 18év után lehet egyedül intézni..En is egyedül akartam amúgy
2021. máj. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ! Megbeszélem a szüleimmel.
2021. máj. 31. 18:24
 9/10 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, nem lesz semmi gond, Hajrá! ;)
2021. máj. 31. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Amúgy pedig, kezeld úgy, mint 1 másik bajt. Ez csak nekünk extrém. Ez a doki azért van ott. Nyilván másnak is van ilyen jellegű baja, ergo ugyan úgy természetes dolog. Ne kerekíts neki nagy feneket.
2021. jún. 1. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!