Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Magyarországon a körülmetélés...

Magyarországon a körülmetélés a férfiak körében mennyire elfogadott? Manapság gyakoribb ez a beavatkozás idehaza?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 26. 14:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem nem olyan gyakori, mint pl az Usában, de így is sok szerintem. Én ellenzem, csak ha muszáj alkalmaznám.
2021. ápr. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
93%
Szeretem hogy van fitymám. Csak úgy indok nélkül nem csinálnám.
2021. ápr. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem itt Magyarországon joval kissebb az arány mint az USA-ban. Ott már alapvető dolognak számít a születés utáni metélés, míg itt ez csak bizonyos vallási körökben szokás, ill. ha egészségügyi szempontból szükséges. De szerintem egy hétköznapi családban még mindig az van hogy csak akkor van mütét ha tényleg muszály. Nem vagyok egy statisztikai guru de ugy tudom hogy ez egész európára jellemző. A cut/uncut arány pont az amerikai fordítottja.
2021. ápr. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
52%
szerintem csonkítás. de ha egy felnőttnek ez a vágya, hát tegye. van aki a saját golyóit is levágja.
2021. ápr. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
68%
Én elfogadom. Egy fitymaszűkületnél azért még mindig jobb.
2021. máj. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
69%

Az USAban az agolszasz kuotura, majd a vilaghaboru miatt terjedt el. Ha raneztek erre a "classic nudist" blogra, akkor ott szinte minden ferfi korul van metelve.


Magyarorszagon a helyzet mas. Nalunk nincsen jelentos muzulman vallasu kisebbseg. A zsidokat elvittek es a maradek is retteg, hogy listazni fogjak oket. Ettol meg ugyanugy ajanlani fogjak a korulmetelest az urologusok, mert fityma- es egyeb himvssszoproblemak a magyar ferfilakossag koreben is jelen vannak. A cel alapvetoen nem a megcsonkitas, hanem hogy gyereknemzesre vagy eletminoseg javitasra alkalmas allapotba hozzak a legbecsesebb reszed. Ciki rola beszelni? Igen. Szukseges helyrehozni? Igen. Masra tartozik? Nem. Ha a parod pedig a fitymad meglete vagy hianya miatt nem szeret, akkor mast kell valasztani.

2021. máj. 24. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
39%
Ha Europa elmuszlimosodik a kovetkezo evtizedekben, akkor a feher, kereszteny ferfiaktol is meg fogjak ezt kovetelni egy vegyes hazassag eseten. Am a futyid allapota, kinezete senkire nem tartozik. Elvileg egy muzulman ferfi nem mutogathatja magat meztelenul masok elott, igy arrol volt szo, hogy muszlim sportolok gatyaban zuhanyoznak. De ketlem, hogy ezt mind betartana es a kezdeti gatlasok utan senkit nem fog erdekelni. Amerikaban pedig eleve a tobbseg korulmetelt, de ott sem vizslatjak egymast szerintem a pasik, mert ez maganugy.
2021. máj. 24. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
16%

Szeretem a szappant és szeretek fürdeni, nem kell körülmetélés!

Tetühintás szokás, mert még a vizen is spórolnak...

2021. jún. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
24%

"Ha Europa elmuszlimosodik a kovetkezo evtizedekben"


Erre semmi esély, a vágottszeműeknél, meg ha levágják még azt is akkor már az európai nők fogják megdugni őket a nagyobb peckükkel!

2021. jún. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
57%
#6 nem teljesen. Az USA-ban a puritánok vezették be, ezzel akarták megelőzni a maszturbálást. (az 1900-as évek első felében nagy hiszti volt körültette, akkor találták ki a megvakulást, gerincsorvadást, a fizikai gyengeséget, stb) Az 1800-as években még nem metélték az amerkiai fiúkat körül. Abban igazad van, hogy angolszász területen terjedt el, de mivel a britek a háború után abbahagyták az állami finanszírozását, ott meg is szűnt. Usa-ban azonban még mindig jó üzlet, bár most már terjed az a nézet, hogy ez csonkítás, és nem szabad megtenni újszülött korban.
2021. jún. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!