Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Túl sok időt töltök képernyő...

Lonelyanimefanboy kérdése:

Túl sok időt töltök képernyő előtt és a mentális egészségem sem a legjobb, kaphatnék tanácsokat?(bővebb leírás a megjegyzéseknél)

Figyelt kérdés
Jelenleg középiskolába járok, 16 éves vagyok és nem volt még párkapcsolatom, nem vagyok annyira vonzó az orrom horgas a szemöldököm sem a legszebb a homlokom pedig kivan rügyezve, a hajam pedig egyenes és lapos, nem vagyok magas és még vézna is vagyok, a ruházatom nem valami divatos, mivel anyám nem dolgozik, így apám tartja el a családot és nem akarok nagyon a terhére lenni anyagilag, ja és az iskolámba nem járnak lányok, mivel műszaki suli, ennek ellenére én szeretnék egy szép barátnőt, aki boldogabbá teszi a mindennapjaim. Nem régiben ráeszméltem, hogy túl sok időt töltök a képernyő előtt körülbelül 11 órát naponta, ezt jó volna csökkenteni szóval várom a tanácsokat, és olyan szakon vagyok, amelyben a későbbiekben is a képernyő előtt fogok dolgozni, nem vagyok benne biztos, hogy jól döntöttem-e ezzel a szakkal de már késő lenne megváltoztatni, mivel két év múlva érettségizem. Úgy érzem, hogy az életem valami förtelmes úton halad :/

2021. ápr. 28. 13:57
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Így az elmondásod alapján egy átlagos kamasz gyerek vagy kevés önbizalommal...

A pattanások természetesek a korodban, de ha nagyon zavar, bőrgyógyász tud segíteni. A hajadon a fodrász, a testalkatodon pedig a 11 óra képernyő helyett a rendszeres, legalább heti 3 alkalom mozgás.

2021. ápr. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Én azt modnom,hogy ameddig élsz és lélgezel tudsz változtatni a dolgokon főleg a 21-dik században.A kinézeteteden edzéssel tudsz változatni, Igen tudom,hogy ez a közhely, hogy gyúrj,gyúrj,gyúrj,de ennél többet nem tudsz tenni.Menj ki a természetbe sétálj picit tisztulj meg,nem feltétlenül spiritulási érelmeben,csak vegyél mély levegőket a szabdban,aztán máskor fuss az erdőben, növeled az állóképességed és még levegőn is vagy, otthon tudsz fekvőzni vagy vannak ilyen street workout parkok ott is tudsz edzeni az internet korlátlan lehetőségeket ad erre,hogy tanulhass. Ezenkívül nézd mindennek a jó oldalát, el végzel egy szakot jár mellé éretsgéi válthatzs írányt ha szeretnél és ha megszorúlna a hurok még mindig van egy szakmád,ez nagyon fontos!Nemsokára kezdődik a nyár,menj el dolgozni,biztos találsz valamit.Segítsd a szüledi,biztos örülni fognak.Fontos, hogy mindenki különleges és szép a maga módján, kezdj el ismerkedni,nem is muszály egyből randzini, hanem szimplán komunikálj idegenekkel, lányokkal fejlezd a késségeid és meglásd élvezni fogod az életet.

Ha esetleg van egy kis angol tudásod ajánlom ezzeket a videókat (szerintem van hozzá magyar felirat is):

[link]

[link]

[link]

2021. ápr. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippeket, #1 teljesen igazad van, nem sok önbizalmam van:/. #2 köszi a tippeket, nyugi van angol tudásom és tetszett az 1. és 2. vidi főleg a 2., a harmadik németül van, és azt már nem tudom értelmezni. Az edzéssel az a problémám van, hogy kipattogok tőle a karomon, hátamon, hasamon és ezzel nem tudom mit tudnék kezdeni, pedig lefürdök és tiszta ruhát veszek fel edzés után.
2021. ápr. 28. 17:47
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
11 óra? és akkor mennyit alszol? teljesen egészségtelenül élsz. ennyi idősen aludni kellene, legalább 8-10 órát, hogy a tested tudjon fejlőni, nőni. emelett pedig mozognod is kéne, valamit rendszeresen sportolni, hogy ne halj meg 50 évesen.
2021. ápr. 29. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
#4 8-9 órát alszok minden nap. Mellesleg tisztában vagyok azzal, hogy sportolnom kéne, de községben élek és nem nagyon vannak lehetőségek
2021. ápr. 29. 14:51
 6/9 anonim ***** válasza:
49%

akkor hogy jársz suliba? 9+11 az 20. napi 4 ra a suli? és evés?

nincs biciklid? vagy nincsenek lábaid? menj ki futni, sétálni, hamarosan itt a jó idő, van a környéken erdő-mező, tök jó neked, hogy nem egy városban laksz. én simán kimennék túrázni, sétálni. van kutyád? vidd magaddal. ha van tesód, ő is mehet. vagy pár haver.

2021. ápr. 29. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
(1. vagyok.) Vannak olyan gyakorlatok, amiket eszközök nélkül is lehet otthon is csinálni. A lezárások miatt sok videó elérhető már ezzel kapcsolatban az interneten. Vagy ott a futás, biciklizés. A pattanások miatt továbbra is azt mondom, hogy a legtöbbet egy bőrgyógyász tud segíteni abban, hogy mivel tudod őket eltüntetni.
2021. ápr. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
#6 jelenleg digitális oktatás van így ez alapból 6-7 óra a 11-ből és ahogy mondtad 9+11 az 20 így marad 4 óra az evésre és egyéb dolgokra. A környéken nincsenek nagyon barátaim, mivel költöztünk általános után és középsuliba, pedig Budapestre járok. #7 köszi a tippeket, ma elvégeztem egy 20 perces gyakorlatot:p.
2021. ápr. 29. 15:24
 9/9 anonim ***** válasza:
Az kezdetnek jó. Idővel próbálj majd legalább 30 percet mozogni intenzíven minél többször egy héten! Már ennek is meg lesz az eredménye pár hónap alatt! :)
2021. ápr. 29. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!