Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymaszűkület kezelése otthon?

Fitymaszűkület kezelése otthon?

Figyelt kérdés
Lankadt állapotban hátratudom húzni a bőrt. Erektált állapotban viszont csak a makkom egyharmadáról jön le.

máj. 3. 21:46
 1/6 anonim ***** válasza:
61%
Furdes kozben meleg vizben tobbszor huzd hatra. Esku segitett es itt is irtak mar parszor
máj. 3. 21:52
 2/6 anonim ***** válasza:
74%
Nekem is ez volt kenegettem otthon niveával de nem nagyon segített. Menj el bőrgyógyászatra, adnak olyan kenőcsöt ami erre való, nekem kb 1 hónap használat után megoldotta a gondot
máj. 3. 21:53
 3/6 anonim ***** válasza:
10%

Szakavatott hölgyemények kézrátétellel tudják gyógyítani.

Vagy bekapják...

máj. 3. 22:03
 4/6 anonim ***** válasza:
8%
Próbáld úgy,hogy még lankadt állapotban jól bekrémezed a makkot,majd kezdjél el lassan maszturbálni.Akkor a bőr felhúzva marad.Élvezz el!!! Akkor pár perc és ismét lecsökken a makk nagysága.Tehát,ne ijedj meg,vissza tudod húzni.De,közben is próbálkozhatsz. Amúgy mekkora a farkad? Várom a válaszodat,hogy mire mentél vele? Bármilyen krém megfelel!
máj. 3. 22:18
 5/6 anonim ***** válasza:
80%
Hányszor járjuk még ezt körbe? Konkrétan naponta van fitymaszűkületes kérdés. Nem hiszem el hogy nem találsz hasonló kérdést.
máj. 4. 06:15
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Ennyire hülyék vagytok hogy a matyizástól megjavul???

Sose fog megszünni.!!!

máj. 4. 08:18
Virulitas csepp

További kérdések:

Minden jog fenntartva © 2021, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!