Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Az baj, hogy zavar, hogy a...

Az baj, hogy zavar, hogy a barátom csak vízzel mosakszik intim területen?

Figyelt kérdés
Eddigi kapcsolataimból az a tapasztalat, hogy mindannyian tusfürdővel megmosakodtak ott lent is. Tudom, hogy érzékeny terület, de mivel nincs sajátos ph-ja, mint a hüvelynek, szerintem nem szokott ebből baj lenni, nekik sem lett. A jelenlegi barátom viszont csak vízzel mossa, mert az úgy egészséges, viszont számomra konkrétan büdös marad úgy. Lehet velem van a baj, mert elvileg az ember párja szereti a másik szagát, de nekem nagyon kellemetlen, konkrétan ha együtt fürdünk úgy, hogy előtte nem találkoztunk, akkor amikor lehúzza a bőrt halszagot érzek, de olyan szúrósan. Alacsonyabb vagyok nála, szóval az én fejem közelebb van ehhez a területhez, de azért nem gondolnám, hogy ennyire kéne éreznem. Amikor nála alszom, megmosom neki az én intim lemosómmal vagy tusfürdővel, nyilván azonnal jobb, és akkor másnap este se vészes, csak ha sok napig egymás nélkül vagyunk, akkor az első közös fürdésnél rendkívül kellemetlen az a szag. Szerintetek ez baj, hogy engem zavar? Ti mivel mosakszotok? Szerintem a víz abszolút nem elég, mert nem képes semlegesíteni a szagokat. Magamat se tudnám csupán vízzel mosni.

2021. máj. 3. 22:36
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
95%

Tudod konkrétan hogy tutira csak vízzel mossa? Nem inkább csak büdös?

Egyébként nem lenne semmi probléma azzal, vagyis csak konkrétan azzal hogy ő hogyan tisztálkodik. De azzal hogy büdös, azzal van probléma. Az azt jelenti hogy nem igazán hatékonyan tisztálkodik. Beszélned kéne vele, teljesen őszintén, mert ez elég taszító lehet szerintem. Ha elmondod neki valszeg megérti. Ha nem akkor mondd meg neki hogy büdösen nem veszed be neki

2021. máj. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Tudom, mert beszéltünk már erről. Finoman tanácsoltam is neki, hogy amit otthagyok nála, illatanyagmentes intim lemosó, azt nyugodtan használja, nem baj ha hamarabb fogy, meg ha én megmosom neki, akkor tényleg látszik, hogy mindent beleadok és alaposan mosom :D szóval le kellene neki esni, de ezt így konkrétan nem mondtam még el neki, hogy büdös. De tényleg az. És nem akarom lejáratni, de volt, hogy meglepődött, hogy fürdés előtt nem szopom le, úgy hogy este volt és utoljára előző nap este fürdött. Én a napi pisilések, meg úgy a természetes szagok miatt amúgy is finnyás vagyok, és ezt csak fürdés után szeretem, de nála különösen.
2021. máj. 3. 22:42
 3/19 anonim ***** válasza:
91%
Én úgy fogalmaznék, hogy tusfürdős vízzel mosom. Nem kimondottan tiszta vízzel és nem is a tusfürdőtől habzó szivaccsal, hanem a már tusfürdőt id tartalmazó vízzel. Intim mosakodót nem használok. Nincs semmilyen szag, nincs fityma alatti túrósodás, normális minden. A párod tisztálkodása nem a leghatékonyabb. Beszélned kéne vele.
2021. máj. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez elég gáz. Én nem tudnék így vonzódni a másikhoz. Mondd meg neki, hogy neked nagyon fontos a tiszta ápolt megjelenés.
2021. máj. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Azzal egyetértek, hogy mivel érzékeny, kiszárítjatja a tusfürdő, de szerintem csak úgy tudja az ember szagtalanítani is, meg rendesen megmosni, hogy azzal mossa, vagy ahogy te írod. De én a női intim mosakodómat azért ajánlottam, mert az kifejezetten érzékeny bőrre van és az illatanyag mentesség miatt se irritáljatja, viszont mégis tisztít és oldja ott a dolgokat. Túrosodni nem túrósodik, meg szerintem nincs is fertőzése, egyszerűen csak az van, amit te mondasz. Kb csak lehúzza, rámegy a víz, megtörli a kezével egyszer és kész is.
2021. máj. 3. 22:45
 6/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a másik válaszolónak is. Aggódtam, hogy én vagyok csak túl kényes, de megnyugodtam.
2021. máj. 3. 22:46
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy túl kényes szerintem. Alap higiénia.. 3-as voltam.
2021. máj. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
91%

Jajjj azért s leszopom azt lehetett volna kulturáltan is fogalmazni de mindegy.


Nem biztos hogy alaposan mosakszik amúgy.


Vegyél neki férfi mosakodót ajándékba, ha így se kerek perec mondd meg neki h sorry de ez van

2021. máj. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Bocsánat, tényleg fogalmazhattam volna kultúráltabban is, csak hirtelen írtam, amit gondoltam. Van intim területre férfiaknak mosakodó?
2021. máj. 3. 22:52
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát te ismered az illetőt, de lehet tényleg az kéne, ha kedvesen, de nagyon nyíltan megmondanád, hogy azt szeretnéd, hogy azzal mossa. Mert sajnos így egy kicsit büdösnek érzed, és ez téged zavar. Van férfi, aki nem érti az utalásokat, de az egyenes beszéden cserébe nem sértődik meg. Sőt, örül, hogy megmondad neki, mit szeretne. Persze olyan is van, aki megsértődik, szóval csak óvatosan :-)
2021. máj. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!