Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Az baj, hogy zavar, hogy a...

Az baj, hogy zavar, hogy a barátom csak vízzel mosakszik intim területen?

Figyelt kérdés
Eddigi kapcsolataimból az a tapasztalat, hogy mindannyian tusfürdővel megmosakodtak ott lent is. Tudom, hogy érzékeny terület, de mivel nincs sajátos ph-ja, mint a hüvelynek, szerintem nem szokott ebből baj lenni, nekik sem lett. A jelenlegi barátom viszont csak vízzel mossa, mert az úgy egészséges, viszont számomra konkrétan büdös marad úgy. Lehet velem van a baj, mert elvileg az ember párja szereti a másik szagát, de nekem nagyon kellemetlen, konkrétan ha együtt fürdünk úgy, hogy előtte nem találkoztunk, akkor amikor lehúzza a bőrt halszagot érzek, de olyan szúrósan. Alacsonyabb vagyok nála, szóval az én fejem közelebb van ehhez a területhez, de azért nem gondolnám, hogy ennyire kéne éreznem. Amikor nála alszom, megmosom neki az én intim lemosómmal vagy tusfürdővel, nyilván azonnal jobb, és akkor másnap este se vészes, csak ha sok napig egymás nélkül vagyunk, akkor az első közös fürdésnél rendkívül kellemetlen az a szag. Szerintetek ez baj, hogy engem zavar? Ti mivel mosakszotok? Szerintem a víz abszolút nem elég, mert nem képes semlegesíteni a szagokat. Magamat se tudnám csupán vízzel mosni.

2021. máj. 3. 22:36
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

[link]



Csomó van.


Malazia az olcsó és jó illatú amúgy.



Én amúgy a nőknél azt a szagot érzem amikor mentsruálnak és van az a bizonyos szag olyankor.


Onnan tudom biztosra h állandóan hisztizett kolléganőm h jajj görcsöl megvan neki...


Általában amikor betét van valakin azt érzem valszeg az alvadt vér szag vagy mi



Bocsi rohadt undorító tudom de nem vagy egyedül

2021. máj. 3. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Neem, egyetértek a menstruációs szaggal. Sajnos én is érzem, főleg, ha nem tampont használok. Nyilván akkor a többszöri mosakodás/nedves törlőkendő, tampon/betét cserélése lenne a megfelelő, de sajnos erre nem mindig van lehetőség, vagy idő. De én is érzem magamon és ha megtehetem, egy nap többször is lefürdök, hogy ez ne forduljon elő. :)
2021. máj. 3. 23:29
 13/19 A kérdező kommentje:
Írásban én jobban szeretek kínos dolgokról beszélni, mint szóban, úgyhogy most leírtam neki. Várom a válaszát. A ti válaszaitokat pedig köszönöm!
2021. máj. 3. 23:31
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Na???
2021. máj. 3. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

én sokszor a párom puncilemosóját használom, különösen szex előtt. eddig úgy tapasztaltam, hogy kifejezetten kíméletes a fityma bőréhez is.

egyébként van egy másik terület is, amivel javítani lehetne a helyzeten. mennyire alapos hugyozás után? én például hacsak lehet, megtörölgetem wc-papírral vagy zsebkendővel. ugyanis a hátrahúzás utáni szúrós halszagú bűz, az legfőképp a fityma redőiben megrekedt megáporodott húgymaradvány miatt van.

2021. máj. 4. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Jól fogadta, azt mondta, hogy figyel majd erre. :) utolsó: majd ezt is finoman megérdeklődöm. Köszönöm a tanácsokat!
2021. máj. 4. 00:16
 17/19 anonim ***** válasza:
Ezt én is akartam írni. Olvastam h a pasiknak is megkellene törölni wczés után.
2021. máj. 4. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, ha az ember rosszul tűri a partnere szagát, akkor a kapcsolat hosszú időn át nem tartható fenn. Gondolkozz ezen.
2021. máj. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm az utolsónak is. Gondoltam erre is, de a többi válaszadó rávilágított, hogy tényleg nem azzal lehet a baj, hogy nekem bajom van a szagával, hanem vagy a pisilésnél a törlés nem megfelelő, vagy a tisztálkodás. Szerintem ezt az is bizonyítja, hogy amikor én mosom neki, akkor teljes mértékben eltűröm a szagát! :)
2021. máj. 4. 16:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!