Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Nem lessz többé spermám?

Nem lessz többé spermám?

Figyelt kérdés
Kérlek vegyetek komolyan. Tegnap előtt játszadoztam magamban. Tettem a herémre befőttes gumit, mert jó érzés hogy szorítja. Ilyet már csináltam többször is. De tegnap előtt magamon hagytam egész éjszaka mert jó érzés volt úgy aludni hogy rajta van de mikor felkeltem érzékeny volt a herém meg sötetebb szinű. Akkor levettem de délután próbáltam elélvezni de nem jött semmi. Ma se jött semmi egész nap. Megha megnyomom érzékeny. Most ugye nincs valami baj és elmúlik

2021. máj. 4. 01:53
 1/5 anonim ***** válasza:
73%
Bízzunk benne, hogy nem szaporodsz.
2021. máj. 4. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
89%
Ezt nem tudhatjuk. De nem olyan régen volt hasonló kérdés befőttes gumi és here elszorítással kapcsolatban. Az is te voltál? Nem tanulsz belőle?
2021. máj. 4. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát sok selejt ember van.
2021. máj. 4. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Befőttes gumi xDD
2021. máj. 4. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 gyik123 ***** válasza:

Ez veszélyes játék! Engem is izgatott régebben, de 10 percnél tovább sosem hagytam rajta, mert akár ki is herélheted magad. Remélem semmi maradandó károsodásod nem történt.


Egyébként szoktak így állatokat kasztrálni, úgy hívják, hogy Elasztrátor gumigyűrű. Egy fogóval felhelyezik és leállítja a here vérkeringését.


[link]

2021. nov. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!