Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Szerintetek lesz és ha igen...

Szerintetek lesz és ha igen mikor szakállam?

Figyelt kérdés

17 eves vagyok, nyaron leszek 18.

Alkarom kicsit szoros, labszaram nagyon, illetve combom is. Viszonylag hamar lett szoros a honaaljam illetve az intim helyek, kb 12 evesen.

Ilyen kis bajszom van ha nem borotvalkozok kb 2 het ameddig megno annyira hogy latszodjon is, illetve az allam is ugyanannyira lesz szoros ha hagyom.

Szemolodom nagyon eros, ossze is no ha nem szedem.

Szakall viszont semmi, legalabbis hogy az arcomon(pofa vagy nem tudom hogy irjam, itt oldalt) ott semmi nincs.

Szerintetek mikor nohet ossze? Valami tipp hogy felgyorsitsam?



2021. máj. 4. 16:35
 1/7 anonim ***** válasza:
16%
Nem lesz szerintem. Nekem 17 évesen már normális szakállam nőtt.
2021. máj. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Én már 16 évesen csupa szakáll voltam, úgyhogy lehet hogy te már így maradsz. De az is lehet hogy nem 🤷‍♂️
2021. máj. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem minden férfinek nő ki a szakálla,van akinek csak a bajsza nő ki,ez teljjesen normális dolog.
2021. máj. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nálam 15-16 éves kor között jött a bajusz, de az már pehely formájában akkor mutatósabb volt, mint egy felnőtt embernek gyér borostával.

24 éves koromra alakult ki a végleges forma.

Az arctisztítást vedd komolyan, használj habzó gélt, vagy tonikot áttörölni vele az egész arcod, áll alatt, szád környékén.

2021. máj. 4. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 14 éves koromtól szőrös a karom és a lábam, és kb. 25 évesen kezdett el nőni a szakállam normálisan. Nem tudjuk megjósolni.

Ezek a szakállnövesztő olajak nem működnek, az egyetlen járható út az anabolikus szteroidok használata (kokszolás), ez viszont nagyon súlyos egészségügyi következményekkel jár, szóval ha szeretnéd hogy 1 év múlva még felálljon inkább kerüld el.

Várj, és idővel nőni fog a szakáll.

2021. máj. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

500 mg tesztoszteron cipionát / hét a 100%-os megoldás

minoxidil is hatásos, ez legálisan beszerezhető


ez a kettő működik. a tesztot vérvizsgálat után tudja felírni az orvos, ha alacsony, de könnyen beszerezhető. gyúrós fórumokon vannak megbízható források (eroids.com)


mindkettőtől 1 éven belül teljes szakáll növeszthető garantáltan

2021. máj. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

hatos:

az a baj 17 evesen nem hiszem hogy tesztoszteront megkapnam az orvostol, ha valamikor, akkor most a legmagasabb a tesztroszteron szintem.

az oldalakrol rendelgetes meg nem szimpatikus. annyira nem fontos de koszi, ezt a minoxidilnak utanajarok

2021. máj. 9. 23:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!