Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ez normális, vagy csak én...

Ez normális, vagy csak én gondolom kicsinek?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok és elég kicsinek gondolom a nemiszervem. Merev állapotban 16,5-17cm. Miért gondolom úgy, hogy ez kevés? Vagy csak szimplán hülye vagyok és nincs ezzel semmi baj? Kicsit aggaszt a dolog.

2021. máj. 5. 12:35
 1/7 Barni5 válasza:
89%
Teljesen normális, a világ átlag 13cm.
2021. máj. 5. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
Normális. Amúgy a legtöbb lány aki azt mondja hogy neki nagy kell az valójában szűz még és nem látott nagy péniszt. Nem egyszer olvastam pasiktól hogy 17 cm-es szerszámra rámondta a lány hogy de naaagy. Azt hittem kisebb. Gyengéden csinálod ugye? Nem akarom hogy fájjon...
2021. máj. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
93%

Bro nyugi. Teljesen jó. Ha hiszi valaki ha nem, én átlag feletti vagyok. Azaz 20.5, és elég vastag (nincs töltve semmivel). Természetesen vannak ennél nagyobbak. De hidd el nem jó néha, mert voltak olyan partnereim, akiknek "túl nagy" voltam, és nem élvezték sokági. Néha ez átok. De hidd el. Nem az számít, hogy mekkora, hanem az, hogy hogyan tudsz vele bánni. Hozzá teszem, ne degradáld magad emiatt. A lányoknak is nagy a pofájuk, hogy 22, meg apámf@sza. Aztán ha oda kerül a sor, akkor csak lesnek, meg nyavajognak, hogy ne tedd be ennyire stb.. Szoval nyugi.

22F

2021. máj. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
96%
Semmi gond nincs a méreteddel
2021. máj. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
94%

Ez teljesen normál méret, sőt a hivatalos átlag fölött van.

Nyugi! ;)

2021. máj. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
94%

A normálisnál is jobb: azaz ideális méret, valamivel az átlag fölött, de nem hatalmas.

Legfeljebb akkor gondolhatod / gondolhatnád "kicsinek", ha te magad lennél hozzá aránytalanul nagy (pl 210 cm magas és 98 kg).

2021. máj. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
64%
Amennyiben a férfiasság mibenlétét a nemiszerv nagyságában határozod meg, akkor tényleg lehet veled valami aggasztó.
2021. máj. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!