Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Gynom van és ki akarom műtetni...

Gynom van és ki akarom műtetni, mert már nagyon zavar és elegem van belőle (27éves vagyok). TB alapon megcsinálják? Illetve Miskolcon végeztek már valakin ilyen műtétet?

Figyelt kérdés

2021. máj. 6. 02:19
 1/5 anonim ***** válasza:
34%
Miért, nem magyarul írsz ? Nem tudsz ?
2021. máj. 6. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Gondolom azt akarod közölni ezzel a retard rövidítéssel, hogy gynecomastiád van, azaz kan létedre sikerült jó kis csöcsöket növesztened. Igen, csinálják TB-re is, egy szögegyszerű műtét, de persze ezt is képesek elrontani a magyar orvosok. Kérj beutalót a háziorvostól, mondjuk inkább majd ha elmúlt a Covid, meet addig úgysem fogják megcsinálni.
2021. máj. 6. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Pécsen csinálták 17 évesen.. 6 éve. Alapos vizsgálat kellett, hogy tb támogassa.
2021. máj. 6. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

Hál,Istennek 2-es kisegített,köszönet érte !

Kérdező ,akkor azt írd már legközelebb (férfi létedre),vagy mi a fene vagy csöcsit akarsz műttetni .

2021. máj. 6. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
46%

#2 nem sikerűlt neki, hormonális probléma. Én dagadt voltam s vagyok is de női cickóim voltak műtét után rendes kövér ember csöcseim lettek.

Szinte a vállamra tudtam dobni a csöcsöket.

2021. máj. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!