Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Normális, hogy 2 naponta...

Normális, hogy 2 naponta kiverem, de még így is folyik napközben az előnedv, és szinte minden este nedves álmom van?

Figyelt kérdés

2021. máj. 6. 08:01
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
24 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az előváladéknak semmi köze a kiveréshez. Az már csak simán izgalom hatására is termelődik.
2021. máj. 6. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%
Nekem sosem volt előváladékom. Nem is értem, hogy másnak mitől lehet biológiailag.
2021. máj. 6. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%
teljesen normális, ha kamasz vagy akkor pláne! nekem 19 éves koromban amikor járni kezdtem a barátnőmmel...hát durva hatással volt rám, kegyetlenül vonzódtam hozzá és már amikor a városban találkoztunk, csak adott egy nyelves csókot....hát elkezdett folyni de konkrétan volt olyan hogy egy tócsa volt a gatyámban :D elég ciki, szóval amit leírtál az nem gáz, max ez! az előző kommentelőnek meg azt válaszolnám, hogy igazából az a gáz ha egyáltalán nincs ilyened, biológialag az a normális amit az imént leírtam!
2021. máj. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
95%
szóval csajok vigyázat, mert nem csak ti nedvesedtek, fel kell kötni a bugyit! :D
2021. máj. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy amúgy? :)
2021. máj. 9. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
NAPONTA 2x !
2021. máj. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
13 - 20 év között napi kettő és öt között volt. Ezt fejegyeztem egy kis naptárban is minden nap. Amikor az első lánnyal egész nap együtt voltunk 21 évesen, nyolcszor volt. Erre mindig visszaemlékszem. Ezután már csak napi két-három volt, de már kettesben rendesen. Persze, ha néha szex szünet van, akkor sajnos egyedül kell túljutni, akkor napi egy-kettő kell a nyugalomhoz. Baráti, barátnői körben nem tartanak nagy számnak, inkább átlagosnak.
2021. máj. 21. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!