Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Manapság mennyi az átlagéletko...

Manapság mennyi az átlagéletkor, amikor először van magömlése a fiúknak? És mi a legkorábbi életkor, amikor még ez viszonylag sok fiúval megtörténik?

Figyelt kérdés

Pl azt vettem észre mások elmondásából, hogy manapság kb 10-11 évesen már menstruál a lányok többsége, de 9 évesen is még elég gyakori.


Nem tudom, hogy ez mennyire igaz.


Mi a helyzet a fiúk nemi érésével, életkor szerint, manapság?



2021. máj. 6. 19:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Kb 12 év
2021. máj. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Még nem voltam 12 amikor először volt.
2021. máj. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

12-13 éves kor körül szokott általában megtörténni az első magömlés. Persze az egy-két év eltérés is normális lehet.

De nekem még nem volt olyan haverom akinek 11 éves kora előtt vagy 14 év után kezdődött volna.

2021. máj. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
98%
Velem például 13 évesen történt meg először.
2021. máj. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
A lányok gyorsabban érnek. Én nőként válaszolok, nagyon megszívtam mikor 9 évesen megjött. Annyi volt a gyerekkoromnak. Minden hónapban hatalmas fájások, mintha romlottat ettem volna és csikarna a hasam. A fiúk később érnek, barátom például 14 évesen nyúlt magához először. De ez nem is mutatkozik meg a fiúkon, a lányok érettebben kezdenek viselkedni, a fiúk meg pont ellenkezőleg. :D
2021. máj. 7. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Kedves előző, azért érdekel, manapság miként jellemző, mert régebben, vagy csupán száz évvel ezelőtt a lányok és fiúk átlagban ugyanakkor értek meg testileg! Ez pedig a 15. életév körül volt, átlagban. Sőt, a 80-as években is egy ugyanaz volt az átlag, ha jól emlékszem, akkoriban 12 körül volt a lányok érése is.


Mapaság azonban nem ritka, hogy 9 évesen a lányok... Nagy eséllyel az az oka, hogy a csapvizet sokan megisszák, főzéshez használják, és állítólag a szennyvizet nagyjából megtisztítva csapvízként szolgáltatják, ergo az utóbbi évtizedekben terjedtek el a fogamzás gátló hormontabletták, a női vizeletből meg ugye nem lehet teljesen megtisztítani, amikor csapvízbe forgatják vissza a vállalatok...


Így hát a hormonkészítmények abab kortól, vagyis már zigóta kortól bekerülnek a leendő újszülött szevezetéve. Sok kicsi meg sokra megy...


Azonban, nekem az a fura, hogy míg a fiúknál a kezdeti életkor lehet, hogy megállt a 12. életév körül, addig a lányoké átlag a 10. életévre csökkent... Talán a hormontabletták nyomai a csapvízben, a lányokra még jobban kezdtek hatni? Vagy más tényező sokkal inkább belejátszott vajon? Ezen elmélkedem...

2021. máj. 8. 21:48
 7/15 anonim ***** válasza:
95%

6# a szennyvíz megtisztítva soha nem kerül közvetlenül csapvízként szolgáltatva.

Nézz utána, hova kerül a tisztított szennyvíz, és honnan származik a csapvíz.

2021. máj. 9. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
80%
nekem 13 évesen jött először a francia krémes
2021. máj. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen nagyjából 12 az életkor asszisztens vagyok.
2021. máj. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
15 vagyok és még nem volt.
2021. máj. 15. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!