Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Melyik fertőzés okozhat akut...

Melyik fertőzés okozhat akut fitymaszűkületet?

Figyelt kérdés
Jelenleg egy nagy építkezésen dolgozok ahol több száz építőipari munkás van rajtam kívül és a toi toi WC-k.... Hát hogy is mondjam... Ha azt mondom vigyáznom kell hogy lépek be mert a piszoar is úgy tele van pisilve hogy ha kicsit megbillen ki is folyik akkor nagyjából elmondok mindent... És a lényeg hogy sikerült is haza hoznom valamit amitől először fájt a makkom aztán most össze is ugrott a bőr rajta és picit fájdalmas hátra húzni... Eddig ilyen kétszer volt velem egyszer egy nagyon vad szex utan másodszor ugyanígy egy nem túl higiénikus helyen való vizelés után minden eset közben kB 5 év telt el de mostmar kíváncsi vagyok hogy melyik vírus vagy fertőzés okozhatja ezt a tünetet.... Előre is köszönöm

2021. máj. 7. 19:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Igaz nem vagyok doki, de qzt tudom hogy egy ilyen gyulladást sokminden okozhat. Többféle gomba ill. baktérium van és ezekhez ugyanennyi féle krém meg gyogyszer. Biztosat csak egy labor viusgálat tudna mondani. Nem irtad hogy voltál e vele dokinál, ha nem akkor minél hamarabb el kellene menned, mert ha félre kezedel akkor sz csak nagyobb bajt okozhat.

Pl ha gombát bakteriális fertözés gyogyitására való cuccal kezelsz akkor az még segithet is a gombának a további szaporodásában. Ez ugyan úgy forditva is igaz.

2021. máj. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Cukorbetegség, ha kezeletlen.
2021. máj. 7. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!