Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Pénisz tövében borotválás...

Pénisz tövében borotválás után pattanás/szörtüsző gyulladása után maradt egy kis gömb. Ez elmúlik?

Figyelt kérdés

Nagyjából a fő kérdésben ott a lényeg. Borotválás után begyulladt egy szőrtüsző és pattanásszerűen ki lehetett nyomni ami benne volt. Elég nagy volt és utána most egy kis gömb maradt utána a bőr alatt, de ez már hetekkel ezelőtt volt. Borotvált állapotban látszik is. Ez mi ami maradt utána és miért? El fog tűnni anélkül, hogy bármiylen orvoshoz kéne mennem vele?

Köszönöm a válaszokat



2021. máj. 11. 19:15
 1/4 anonim ***** válasza:
43%
Előbb utóbb elmúlik magától.
2021. máj. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Ez lehet, hogy még mindig begyulladt tüsző, vagy betokosodott.


Amikor kinyomtad a pattanást, akkor kiszedted belőle a szőrt? Általában az ilyen begyulladt szőrtüszőknek az alapja egy szőrszál, amit ha nem szedsz ki, akkor ugyanúgy begyűlik újra. És lehet, hogy nem lesz feje, mert esetleg mélyebben keletkezik (mint a bőralatti pati).


Fáj még?

2021. máj. 12. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem fáj már és ez már nem olyan, amit ki lehetne nyomni
2021. máj. 12. 07:24
 4/4 anonim válasza:
100%
Na pont így jártam én is. Nem szedtem ki a szört de viszont ki nyomtam a pattanást. Utánna ez befort és maradt egy pukli egy héttel is a kinyomás utan. El kezdtem körbe maszírozni es utánna ki nyomtam bár fájt de ki jött a genny meg vér és a ször amit el is távolítottam.
2021. máj. 16. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!