Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hogyan szabaduljak meg végleg...

Hogyan szabaduljak meg végleg a HPV szemölcsöktől?

Figyelt kérdés

1,5 éve szenvedek a pénisz tövénél vissza vissza térő szemölcsöktől ,páromat 51 es míg engem ismeretlen típussal diagnosztizáltak.



Próbálkoztam ecsetelővel már nem emlékszem melyiket írta fel a doki de az inkább roncsolta a bőrt mint segített,HPV oltást is meg kaptuk kemény pénzekért,most 3-4 havonta co2 lézerrel leszedetem ami gyors és hatásos de így is visszajönnek.


A doki szerint ez örök,ami felfoghatatlan nekem hisz 2021 van,valaki azt mondja hogy nehezen de legyőzhető valaki szerint meg 1-2 év altt magától el kell múlnia(ezek mind urulógusok)

Hogyan tudom őket eltüntetni a picsába?

Járt már valaki hasonló cipőben?


Választ előre is köszi.



2021. máj. 12. 15:47
 1/4 anonim ***** válasza:
79%

A HPV szemölcsökért a 6, 11-es típus a felelős, érdekes, hogy ezeket nem mutatták ki nálad. Legyőzni a HPV-t immunrendszer felturbózásával lehet.

Nem biztos, hogy az urológusok a legjobbak HPV témában (ez inkább a nemigyógyászok szakterülete). Én náluk voltam teszten: [link] . Ők kifejezetten HPV-vel foglalkoznak, talán egy próbát megér.

Mielőbbi gyógyulást neked!

2021. máj. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
grapefruit csepp nagyon sokat segitett nalam ( belsoleg ) bar en lany vagyok ,de a legfontosabb szerinte az immunrendsser megerositese !
2021. jún. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Mindenkinek szól aki hasonló problémával küzd...

Ezer féle megoldást próbáltam az olíva olajtól, az ecet, almaeceten át a mindenféle vitaminok túltolásán át... természetesen sok orvosi kezelés után. Rengeteget olvastam fórumokat ki mit csinált, mi vált be. Tényleg nagyon egyénfüggő, valamint biztos vannak csodák...

Amit viszont senki nem hangsúlyoz...

1. "Régi" cuccokat kidobni, az utolsó darabig! ÚJ fehér törölközők, ÚJ fehér alsó (ami nem vág be!, mert így végbél tájékra nem annyira tud terjedni... konkrétan nagy ívben húzogatni lehet a fertőzést)

2. Mindenkinek külön törölköző, (esetleg alsónemű :D)

3. Ezeket használat után fertőtleníteni, majd legmagasabb hőfokon mosni külön (innen a fehér, mert a fertőtlenítőszer néha hagy nyomot és azért valahogy ki is kellene nézzen :D)

4. Tükör... (esetleg nagyítós) - nem kell állandó jelleggel négezetni, hogy ráparázz

Ha bármi jelentkezik (ahogy szokott lenni) azonnal kezelni kell!!! 1 nap is rengeteget jelent! Maga a bőrön kiemelkedő kis bőrszerűség is fertőző, olyannyira, hogy pl. valami az egyik oldalon megjelenik, hamarosan meg fog a másik oldalon is. Amíg rajtad van... addig a lehető legóvatosabban próbálj meg fürdeni is, hogy minél kevesebbet érj hozzá (jut eszembe WC-papírral is óvatosan, végbél táji fertőzés vagy elkerülése révén). Ne vakard, ne piszkáld... (akaratlanul is szoktuk). Hozzátéve az amíg rajtad van kategóriához, gondolj bele szex közben milyen tovább fertőződés van és oda-vissza adogatás. Keserves, de ezt a kis időt ki lehet bírni, és sokkal jobb mint ezzel küszködni folyamatosan. Ne hanyagold el, ne várj vele, mert rosszabb lesz és x-szerese lesz ami aztán újabbakat generál és hosszú ideig folyamatos vendéged lesz. Minél nagyobb lesz, annál nagyobb gyökérrel is fog rendelkezni, kb mint egy növény...

Nem feltétlen a kezelésnek a módjának van jelentősége, hanem hogy ne vidd tovább.

Remélem ezzel a pár mondattal tudtam valakinek segíteni, és ne adjátok fel mert nincs olyan amire nincs megoldás. :)

/Mára már ezek a dolgok 1 éves periódusra csökkentették le az időt, már ez is eredmény. Évekkel ezelőtt is olvasva a rengeteg kétségbeesettséget, megfogadtam ha jutok valamire megírom. És természetesen én is tovább keresem a megoldást, hogy ennyi idő se legyen. Ezért is kérek én is mindenki arra, hogy ha tud valamit ne tartsa magában, nagyon sokaknak a mindennapjait, szexuális életét keseríti meg.../

2021. jún. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Szépnap1977 válasza:

Sziasztok

En is ezzel a szarral kuzdottem mar mindent probaltam es semmi csak egyre tobb lett.

Viszont..amitol nekem teljesen elmult az a B6 komplex vitamin vas tabletta es eukaliptuszos furdo so.Mas dolog miatt kellett ezeket szednem es szedtem mintha muszaj lenne es egyszer csak azt vettem eszre hogy nincs egy szemolcs sem.Gyanitom hogy ezek valamelyiketol mert mast nem csinaltam,nem szedtem.Hatha valaki masnak is segit.

2022. júl. 17. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!