Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi baja lehet a páromnak?

Mi baja lehet a páromnak?

Figyelt kérdés
Mióta együtt vagyunk, kb 20 kilót hízott, férfi létére elkezdett narancsbőrös lenni a combja, meg melle lett mint egy nőnek. Valamint a libidója full le van csökkenve. Dolgozik napi 9-10 órát, utána itthon csak fekszik mert fáradt mindenhez. Elől teljesen megkopaszodott. Hangulatingadozásai vannak. Mondtam váltsunk életmódot, nem akar enni normális kajákat csak tészta kenyér meg édesség. Van hogy agresszív ilyenek evése után. Van egy kislányunk is, elhagyni nem akarom, hanem segíteni mégis mi baja lehet mert szerintem itt nem a lustaság áll a háttérben. 33 éves.
2021. máj. 13. 21:11
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem itt már érdemes lenne szakemberhez fordulni, mert ezek pszichés tünetek. Ez könnyen lehet akár depresszió is. Keressetek egy klinikai szakpszichológust vagy pszichoterapeutát!
2021. máj. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 Hellmano ***** válasza:
29%
Kopaszodni biztos nem a lustaság miatt kopaszodik...a libidó meg te tudod, mit bírt azelőtt az simán lehet, hogy már nem érdekli és jobb az evés meg a döglés helyette neki , viszont a többi simán a lustaság miatt lehet.
2021. máj. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Én is gondolkodtam azon, hogy depressziós, de nem mondja, ha kérdezem azt mondja hogy nem.

Nem szereti a mostani munkahelyét és lenne most egy sokkal jobb lehetősége csak fel kellene hívni 2 hete mondom neki, és az istennek se hívja. Olyan mintha félne hogy nem fogadják ott el.

A többi dolgot azért írtam hogy olvastam hogy alacsony tesztoszteron szint okozhat ilyet, én nem értek hozzá, lehet más a leírtak alapján felismeri.

Mondtam orvost, vérképet nézessünk, nem hajlandó.

2021. máj. 13. 21:28
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
A lustaság, mozgásszegény életmód és a rossz táplálkozás hatásait láthatod a párodon. Felborult a hormonrendszere ezek miatt. Egy férfi test nem az egész napos döglésre és csokizabálásra van teremtve,hanem fizikai munkára, aktivitásra, és ehhez normális tápanyagbevitelt igényel.Ekkor működik jól. Ez tartja fönt a megfelelő tesztoszteron szintet. Ha neki női mellei nőttek meg visszaesett a nemi vágya akkor ez egyértelműen hormonális probléma. A hormonális problémát pedig az elcseszett életmód idézte elő. Aki nem tudatosan él az így jár. 30 éves kor felett az anyagcsere lelassul, könnyebben köt a háj, nagyon oda kell figyelni az életmódra, táplálkozásra ha minőségi életet akar élni az ember.
2021. máj. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Múltkor főztem szója pörköltet jázmin rizzsel,savanyúsággal, mi is azt ettük a gyerekkel, finom volt nem először csináltam életemben, ő meg kiköpte a kukába. Meg volt sértődve hogy olyat akarok vele megetetni. De már csináltam neki többször diétás kaját, ugyan elvitte munkába, de mellette nasikat vett a boltba..
2021. máj. 13. 21:41
 6/18 A kérdező kommentje:
A diétás kaja alatt értek brokkoli, csirkepörkölt, édes burgonya. Azt mondta hogy neki az nem ad energiát. Pedig sokat tettem el.
2021. máj. 13. 21:43
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz dolog ez. Mert hát ha ö nem akar változni akkor te nem fogod tudni rábírni. Te jobban ismered, ha kiállnál elé, a sarkadra állnál és megmondanád neki kerek perec hogy ez igy nem mehet tovább akkor mit reagálna? Vagy szembesítenéd a valosággal, hogy ezeket látod rajta és hogy régen nem ilyen volt? Nem tudom, igy hogy nem ismerjük nem tudom milyen tanácsot lehet adni, mert tuti hogy valami nem stimmel és a leirtak alapján pedig nem zavarja a dolog. Ha nagyon nem érdekli, akkor lehet csak egy kijózanizó "pofon" lesz képes kizökkenteni ebböl a dologból. Az pedig mindenkinek más, bér gondolom ha kiderül valami negatív az egészségével kapcsolatban az kiválthatja ezt a reakciót.

Valahogy rá kellene birni arra hogy menjen el dokihoz. Bér a mostani covid helyzetben ez is nehézkes.

2021. máj. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
70%

1. beszéld rá a munkahelyváltásra.

2. ne próbáld ilyen szarral etetni, a szója meg az édesburgonya nem diétás kaja. Rendes húst kell ennie, tésztát és krumplit meg csak keveset. Sok zöldség, gyümölcs.

3. menjetek el minimjm napi 1 órát sétálni.

2021. máj. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Bizony nem irigyellek, mert nagyon nehéz dolgod van!

1;A gyereket elvinni a nagyszülőkhöz.

2;Közölni vele, hogy szeretnél komolyan beszélgetni, mert a kapcsolatotok jövőjéről van szó (ezt fontos lehet mondani mert máskülönben lerázna)

3;Elmondanád neki, hogy még mindig szereted, de BAJ VAN ,mert már nem biztos, hogy úgy fel tudsz rá nézni, mint régen, mivel már nem olyan igényes magára és a te véleményed sem érdekli.

4;És meg kell fordítani a dolgot !!! " Amennyiben te azt látnád rajtam, hogy ennyire elhanyagolom a testem, az egészségem, és így a szerelmi és családi életünket, ráadásul nem akarnék változtatni és nem érdekelne a véleményed,vajon azt gondolnád-e, hogy szeretnéd a következő 5-10-20 évet is ebből a rövidke életből ilyen ember mellett leélni? "

Kiegészítő: Nagyon nehéz ilyen beszélgetést higgadtan lefolytatni. De te határozd el hogy így fogsz tenni és előre többször képzeld el az egészet. Te már valszeg tudod, hogy milyen kifogásokkal fog jönni...

Minden jót kívánok!! 36/F

2021. máj. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
21%

kedzjen sportolni

persze tudom, napi 10 óra munka mellett ez baromi nehéz


mondjuk a szóját én sem szeretem :)

de a zöldségeket igen

2021. máj. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!