Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Tesztoszteront lehet növelni...

Tesztoszteront lehet növelni házi módszerekkel?

Figyelt kérdés

46 éves férfi vagyok, nem vagyok impotens vagy ilyesmi, és nincs kapuzárási pánikom sem. És nem akarok 20 éves lányoknak füttyögni a kabrióból. Egyszerűen csak érzem, h nem vagyok az igazi.

Úgy tudom, h a tesztoszteron jó hatással van az izomzatra és úgy az egész szervezetre.

Minden értelmes infót köszönök szépen!



2021. máj. 14. 11:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Brokkoli, spárga, kelbimbó mind jótékony hatású és a te korodban a sima növényi alapú tesztoszteronfokozó étrendkiegészítők is hatásosak (Scitectől, Biotechtől)

Figyelj oda a megfelelő alvásra alvásra és egy kis sport is újra "felrázhat".

2021. máj. 14. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Minőségi vörös hús, és sport. Egyébként az izomfejlesztés is visszahat a tesztoszterontermelésre.

A szóját meg teljesen kerülni kell.

2021. máj. 14. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

kezdj el rendszeresen sportolni, mozogni. tedd le a cigit, söröskorsót.

és igen, ahogy a többiek is írták, több alvás

2021. máj. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
17%
Kerüld a nehéz fizikai munkát és a megeröltető sportokat. Kerüld a sok nőt, csak egyre figyelj. Lassan járj, tovább élsz.
2021. máj. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!