Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Nem tudom, hogy ez mi!?!

Nem tudom, hogy ez mi!?!

Figyelt kérdés
Még sosem volt magömlésem, de ma reggel piros foltos volt az alsónadrágom és nem tudom, hogy ezzel orvoshoz kell forduljak, vagy csak simán magömlésem volt. Amikor pisiltem, utána fájt, de az hamar elmúlt. Kérem aki tud, segítsen!

2021. máj. 16. 14:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Huha, hat ez lehet, hogy valamilyen hugyuti fertozes.

Vizeleted sotet szinu? Hasad nem faj?

2021. máj. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha piros, az vér. Ha vér, az nem jó, húgyúti fertőzésre utal. Én a helyedben felhívnám a háziorvosomat.

Nem kell túlórázni, de lehet, hogy szükség lesz antibiotikumra, és azt ő tud felírni.

2021. máj. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ö, hány éves vagy?
2021. máj. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A hasam nem fáj és nem is sötét színű.
2021. máj. 16. 15:11
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Minél előbb orvoshoz kellene fordulnod. Urológia szakrendelés foglalkozik a problémáddal, én úgy tudom, ha elmúltál 14 éves akkor beutaló nélkül, TAJ kártyával fogadnak, de előtte mindenképp telefonon egyeztess velük és kérj időpontot vagy hívd fel a háziorvosodat és kérj tanácsot.

Szüleiddel ezt nem tudod megbeszélni?

2021. máj. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!