Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A pénisz mennyire képes a...

A pénisz mennyire képes a regenerációra?

Figyelt kérdés
Mondjuk enyhe sérülések után?

2021. máj. 16. 21:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mit csinálhattál, de én biztos hogy dokihoz mennék vele
2021. máj. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

A bőr rajta az úgy, mint a bőr. Pl ha borotvával megvágod, akkor az begyógyul.

A hús viszont nem gyógyul.

2021. máj. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Ha ernyedt állapotban megrándul az okozhat bajt vagy ha hirtelen meghajlik ernyedten? Semmi fájdalom nem volt se elszineződés. Csak mostanában nincs libidóm meg nehezebben áll fel és valahogx azon gondolkodom hogy emiatt van e
2021. máj. 16. 21:55
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Mondom, mennyél dokihoz, urológushoz mert lehet hogy valami olyan okozhatja ami pl. egy ultrahangon vagy egy prosztatavizsgálaton derül ki.

Itt mi nem fogjuk megfejteni hogy mi a bajod

2021. máj. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Voltam urulógusnál. Azt mondta nincs szervi bajom. De nem ultrahangozott meg csak átnézte és megtapogatta.
2021. máj. 16. 22:00
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

A libidó csökkenést okozhatja rossz étrendtől kezdve a stressz, rossz vérnyomáson és mentális bajokon át rengeted dolog.

Ki kellene magadat vizsgáltatni fizikálisan (vérvétel, vérnyomásmérés, EKG) és ha ott se találnak semmit akkor pszichológust kell keresni.

2021. máj. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Valamilyen gyulladás a környéken okozhat hasonlót? Mert volt hogy kb 3 napig nagyon durván összevolt húzódva. És egyáltalán nem működött. Aztán amikor újra elkezdtem merevedést tapasztalni ilyen furcsa érzés volt montha nehezen menne bele a vér. Lehet valamilyen gyulladás van ott és ez van hatással az erekre?
2021. máj. 16. 22:10
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem, akkor szerintem a pisiléssel is gond lenne, csípne, fájna, véres lenne vagy nagyon akadozna.

Én a helyedben elmennék egy magándokihoz is, kb. 30 ezer forint, ott csinálnak ultrahangot

2021. máj. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszi. Hát a vizeléssel nincs semmi baj. Inkább az hogy napközbe nem működik kivéve hajnalba, de az is valamivel gyengébb mint volt.
2021. máj. 16. 22:37
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves vagy??

Ha múltál 30 akár a kevés tesztó is okozhat ilyet.

2021. máj. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!