Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek ez kopaszodás ?

Szerintetek ez kopaszodás ?

Figyelt kérdés

Már jó ideje ilyen a homlokom, vagyis két oldalt nemnagyon nő hajam, kíváncsiságból csináltam egy képet még 2019-ben, meg tegnap egyet összehasonlításhoz, a képen nemlátok érdemleges változást, ezért lennék kíváncsi a véleményetekre hogy mire számíthatok a jövőben. Amúgy a családomban senki sem kopasz, viszont két oldalt mindenki az, még anyukámnak is kevés haja van, szerintetek meg fogok kopaszodni pár éven belül ? Itt a képek:

2019-es kép: [link]

2021-es kép (tegnapi): [link]


Van ilyen, hogy valakinek így nől a haja, de nem kopaszodik ? Esetleg megérné hajbeültetést csináltatni, ha igen kb. mennyibe kerülne ennyi hajat pótólni ?


2021. máj. 18. 02:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
81%
A hajvonal az genetika. Ha a családodban, apuka, nagypapák, stb kopaszodnak akkor valószínűleg rád is ez a sors vár. De plasztikai sebész megold mindent, akár ott két oldalt a homlokodat lejjebb varrja, vagy hajbeültetést csinál, manapság már kiváló eredménnyel. De legvégső megoldásnak ott a ragasztós paróka.
2021. máj. 18. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Anyai ágról is örökölhető a kopaszodás, én úgy örököltem.

Nekem 23 éves koromban kezdődött, azóta már.....

Kb az az időszak, amikor a DHT elkezd termelődni.

Én onnan tudtam, hogy halálra van ítélve a hajam, hogy van egy bátyám, aki tök kopasz lett.

Vannak mindenféle dht blokkolók, avval lehet kísérletezni, de mellette pl gyúrni.....nem lehet.

2021. máj. 18. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ilyen a hajam, de nem kopaszodom. Nekem igazából ritkitani kell, iszonyat sűrű hajam van és nagyon erős. Ott 2 oldalt mindenkinek van egy olyan forma. Ez még nem a kopaszodás. Van egy eredeti formája a hajadnak, az most is ugyan úgy áll, ha az nagyon elkezd nagyobb területen ritkulni, akkor kezdesz kopaszodni. Te még attól messze vagy. Ne parázz.
2021. máj. 18. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Azt még elfelejtettem hozzátenni, hogy ha genetikailag ilyen a homlokodnál, akkor ott azon a részen valószínűleg nincsenek hajhagymák, így beültetés nem tudom mennyire lenne eredményes. Neten nagyon sok plasztikai sebészeti oldalon ki vannak írva az árak, vagy rá is kérdezhetsz telefonon, emailben.
2021. máj. 18. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
4-es vagyok elsőt is én írtam.
2021. máj. 18. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, de engem zavar ez a dolog is, szeretném azt hogy két oldalt is legyen hajam mint a többi embernek, nézegettem a hajbeültetés árakat, nemtudom hogy 1000-1500 graft elég-e lenne ehhez, mert az olyan 300-500 ezer ft körül van, ami még nekem megfizethető lenne, csak nemtudom megérné-e, meg attól félnék hogy nagyon meglátszana hogy nem természetes. Amúgy jövőre 30 éves leszek.
2021. máj. 18. 03:48
 7/15 A kérdező kommentje:
Amúgy honnét tudhatom hogy elkezdtem kopaszodni ?? Elkezd ritkulni a hajam, vagy hullani, van valami észrevehető jele ? Hajmosáskor csak 1-2 szál hullik ki nemtudom ez számít valamit.
2021. máj. 18. 03:50
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Én 20 évesen vett észre, hogy ritkul a hajam, de 5 éve semmit nem változott, nem kopaszodtam.
2021. máj. 18. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Onnan tudhatod, hogy kevesebb van, mint eddig volt.
2021. máj. 18. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
82%
Ez nem sima hajvonal, hanem valószínűleg a klasszikus férfi típusú kopaszodás korai stádiuma (nőknél, gyerekeknél nem nagyon látsz ilyet). Nekem is ilyen, és nagyon korán, már tizenéves korom végén elindult felfelé a hajvonalam. Akkoriban azt hittem, tíz éven belül alig lesz hajam, mint nagybátyámnak. Ehhez képest még most, 30 évesen is sok hajam van, csak valamivel nagyobb a "Miki egér", mint 18 évesen. Szóval lehet, hogy te is így vagy, hogy hamar elkezdődött, de nagyon lassan halad.
2021. máj. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!