Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hormon zavarok miatt felléphet...

Hormon zavarok miatt felléphet merevedési zavar?

Figyelt kérdés
Valószínűleg valamilyen hormon zavarom van, megduzzadt a bal mellem, kiütéseim vannak és depresszív jellegű panaszaim is vannak. A libidóm is lecsökkent. A reggeli merevedésem is gyengébb mint eddig volt. 23 éves vagyok. Volt itt már valakinek hasonló tapasztalata?

2021. máj. 18. 16:39
 1/9 anonim ***** válasza:

Lehet, persze.

Menj orvoshoz!

2021. máj. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ma elmentem. Kaptam beutalót vérvételre. Voltam urológusnál is, ő mindent rendben talált azt mondja lelki eredtű a probléma. Ha megsérültek az erek illetve idegek azt kívülről meglehet állapítani? Azon gondolkodom hogy nem e valami vérkeringési zavar okozza e vagy gyulladás
2021. máj. 18. 16:58
 3/9 anonim ***** válasza:

Amennyiben urológus nem talált szervi gondot, akkor lelki eredetű vagy hormonális probléma okozza a gondot.

A tippem lelki eredetű lenne a korodból kiindulva.

2021. máj. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De a lelki dolgok a hajnali illetve reggeli merevedésekre is kihatnak? Az miért nem ugyanolyan mint amikor még jól voltam?
2021. máj. 18. 17:12
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert sok probléma tudat alatt húzódik tovább, és nem gondolsz minden percben rá, de attól még ott van. Lelki gond az okozhat idővel depressziót is. A stressz, az agyalás stb mind mind gond a test számára. Valakinek nem okoz gondot egy jó darabig, van akinek rövid időn belül igen. A lelki dolgok hatással vannak a testre is.
2021. máj. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Én régóta küzdök lelki bajokkal. Tavaly azt hittem végre túl vagyok rajtuk, de történt egy pár dolog ami miatt eléggé összeomlottam, azóta hullámzik az állapotom. az egy hónapban nagyon mélyponton érzem magam és most előjöttek ilyen testi bajok is. Félek hogy már sose leszek a régi és az a felszabadult öröm hogy végre meggyógyultam örökké illúzió lesz.
2021. máj. 18. 17:20
 7/9 A kérdező kommentje:
* az elmúlt egy hónapban
2021. máj. 18. 17:21
 8/9 anonim ***** válasza:
Ilyenkor kell a szakember
2021. máj. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 sandrisbp ***** válasza:
A teljes tesztoszteron mellett az ún. szabad tesztoszteron szintedet nézesd meg. Ha az normális, akkor nem hormonális eredetű a problémád - bár a depresszió és a mellnagyobbodás annak is lehetne a tünete.
2021. máj. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!