Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Keresek olyan személyt akit...

Unkasz2 kérdése:

Keresek olyan személyt akit iszonyatosan szorong és fél a here vizsgálatoktól és annak az eredményeitől,kb 40-50 közötti és most kezdené kivizsgáltatni vagy van esetleg tapasztalata ..Bp.III.ker.és feljebb .van ilyen "bátor " személy ?...

Figyelt kérdés

2021. máj. 30. 21:15
 1/7 anonim ***** válasza:
91%

Ez valami fetis?

Ha nem, akkor 40+ evesen illene nyavalygas nelkul elmenni orvoshoz, foleg, ha panaszaid vannak. Tuleled azt a 10-20 percet.

2021. máj. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
És ha van, akkor mégis mit kezdesz vele? Együtt akarsz vele rettegni a heréitek miatt, vagy mi?
2021. máj. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért keresed? Neked is gondjaid vannak?
2021. máj. 31. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Bár még nem vagyok 40, de régen én is évekig halogattam egy STD szűrést, végül elmentem és nem is értem utólag mitől féltem. Attól se félj, hogy az orvos elítél a halogatás miatt, vagy menj magánba, ott nem szólhatnak be.

A lényeg, hogy vegyél erőt magadon, nem olyan félelmetes ez mint amilyennek látszik, egy életed van, kár szorongásra elb.szni az időt.

2021. máj. 31. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hogy a fenébe lehet félni egy herevizsgálattól?

Ha szükség van rá, el kell menni és kész.

Hidd el, hogy az orvos nem a tiédet fogja legelőszőr látni a világon.

Ezt tapasztalatból írom.

2021. jún. 1. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 sandrisbp ***** válasza:
Egy kicsit megmogyoróz, dagnatot keresm és csinál here ultrahangot is, ha alapos. Megnézi, nincs-e herevisszér vagy here vízsérv. Fájni nem fáj semmit (ha egyébként sem fáj), és kicsit sem erotikus (pedig biszex vagyok). Nincs mitől szorongani...
2021. aug. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi ez a kérdés 🤣🤣🥰
2022. ápr. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!