Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Tegnap nagyon leizzadtam....

Tegnap nagyon leizzadtam. Szinte egész nap rám tapadt a póló.. Délutánra,estére pedig nagyon fájt a mellbimbóm.. Mi lehet az oka? Az izzadástól is lehet?

Figyelt kérdés
Egyébként 35 éves ffi vagyok.

2021. jún. 4. 10:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Ki tud dörzsölődni. Futóversenyeken olyat is látni, hogy valaki átvérzi emiatt a pólóját. (Ezért használnak bimbótapaszt.)
2021. jún. 4. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan, ahogy az első mondja. Ez főleg férfiaknál probléma, mivel a nők sportmelltartót hordanak, amitől kevesebb a dörzsölődés. De a sós víz kimarja a bőrt és a pólóval együtt kidörzsölheti a mellbimbót.
2021. jún. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
És eddig nem csinált ilyet? Bocs de nem hiszem, hogy egész nap futott volna.
2021. jún. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem kell ehhez futni. Bármilyen mozgás közben ki tudja dörzsölni a póló.
2021. jún. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Eddig még nem tapasztaltam.. Építőiparban dolgozok most és elég nagy volt a hajtás aznap reggel..Ráadásul elég fülledt, meleg idő volt.. Délelőtt 10:00-re már csavarni lehetett a pólómból a vizet szinte.. Igaz, elég xat minőségű póló volt.. Erre még műszálas láthatósági mellény.. Nos.. Remélem majd helyre jön a bimbóm.. :D.. Köszönöm a válaszokat.. :)
2021. jún. 4. 14:21
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

naja, a por, főleg a cementes még jobban irritál.

amíg nem gyógyul, ragaszd le meló közben

2021. jún. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!