Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Van olyan, hogy egy székletdug...

Van olyan, hogy egy székletdugó mellöl híg széklet jön ki?

Figyelt kérdés
Ittam hashajtót és víz távozott belőlem. Van olyan, hogy egy székletdugó mellöl jött ki a víz és a dugó még mindig ott van?

2021. jún. 7. 10:26
 1/10 anonim ***** válasza:
22%
Miért használsz hashajtót és székletdugót egyszerre?
2021. jún. 7. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
#1, szerintem úgy érti, hogy a széklete állt össze egy kemény dugóvá. Pont ettől kíván a hashajtó segítségével megszabadulni.
2021. jún. 7. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Úgy értettem ahogy a 2-es mondja
2021. jún. 7. 10:34
 4/10 anonim ***** válasza:
22%
Jah értem. Szerintem kell neki idő. De egyébként rost, sok folyadék, testmozgás beindítja a bélmozgást. Na meg a hashajtó. Ha nem távozik semmi, akkor pedig gasztroenterológia
2021. jún. 7. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Durva. Ezek szerint másnak is vannak ilyen problémái.
2021. jún. 7. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
De víz távozott
2021. jún. 7. 10:38
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Van. Szkiballum. A betegekből kézzel távolítjuk el,ha már muszàj. De ez tartós fekvés,kiszáradás és gyógyszer ( morfin tapasz) mellékhatásnál gyakori. Neked otthonra elég egy glicerines kúp is.
2021. jún. 7. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Van.Kislányommal így jártunk pelusról leszokás után.Kórház lett a vége,kézzel távolították el a székletdugót.
2021. jún. 7. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer régen nekem kórház lett a vége.

Kúppal érdemes próbálkozni, a hashajtó ezt nem hozza ki.

Feküdj le és próbáld minél tovább benntartani.

2021. jún. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mi lett a vege? Nekem ugyanez a problemam most. Tobb, mint egy hete kinlodok vele, hashajto, kup nem segit, alul durvan feszit, az osszes probalkozasnal ver jon. Haziorvosom par napja nyugdijba, a helyettes orvos csak surgos eseteket lat el. Tanacstalan vagyok.
2021. okt. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!