Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Lehet hogy valami bajom van?

Lehet hogy valami bajom van?

Figyelt kérdés

Kb fél éve túlvagyok az első magömlésen, és kb azóta ilyen fehér pöttyök jelentek meg, valamint, önkielégítésen kívül, bármikor, pl suliban, vagy bárhol elkezd folyni valami fehéres lé, merevedés nélkül is, és erős, büdös szaga van. Van hogy órákig egyfolytában folyik. És csak úgy, mindentől függetlenül. Vagy ez természetes, vagy valami bajom van? :S

Gomba?


2008. dec. 8. 13:27
 1/9 A kérdező kommentje:
hozzáteszem, mint mennyiség, nagyon kevés folyik ki
2008. dec. 8. 13:29
 2/9 anonim ***** válasza:
Elkaptál valami csúnya fertőzést,sürgősen irány az orvoshoz.
2008. dec. 8. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

:S:S Am egy héten kb 1-2 szer fordul ilyen elő.

De nekem ez nem tűnik fertőzésnek:S Nagyon hozzáértő embert szeretnék, mert csak a legvégső esetben mennék az orvoshoz meg szólni a szülőknek.

2008. dec. 8. 14:39
 4/9 anonim ***** válasza:

Az orvoshoz szülői kíséret nélkül is mehetsz, és az orvosi titoktartás kötelezi, hogy ne számoljon be a szüleidnek.

Ha meg nem is élsz nemi életet, akkor mit szégyelsz, nem nemibetegséget kaptál, fertőzést akárhonnan lehet kapni! De elég szarul hangzanak a tüneteid, nézesd meg, mielőtt rosszabb lesz!

Ugye nem akarod kockáztatni a későbbi nemi életedet azzal, hogy most elhanyagolod magad?!

2008. dec. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Épp azt vettem észre hogy a tünetek csillapodnak. Eleinte gyakrabban volt ez, még viszketett is nagyon, most már nem. És egyre csillapodik, éppen ezért nem szándékoztam orvoshoz menni.
2008. dec. 8. 16:15
 6/9 A kérdező kommentje:

Ja és rengeteg gyógyszert szedek mert más bajom (is) van.

Ezért vagyok összezavarodva...

2008. dec. 8. 16:20
 7/9 anonim ***** válasza:
Mar maga az hogy budos vilagossa teszi azt hogy fertozes.
2008. dec. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Azon én nem csodálkozom mert minden ami onnan jön ki az büdös. Semmivel sem büdösebb mint a...más.
2008. dec. 8. 18:55
 9/9 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz, itt senki nem tud mást mondani, és Te is tudod, hogy ez így nem oké.
2008. dec. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!