Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Holnapra van idopontom vegbelt...

Holnapra van idopontom vegbeltukrozesre ,aranyér miatt. Mire szamitsak? Hogy zajlik ez?

Figyelt kérdés

2021. jún. 21. 15:26
 1/3 anonim ***** válasza:
60%
Készülj fel. Kitartás. Kellemetlen lesz borzalmasan.
2021. jún. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
78%

Ugyanmár! Semmi extra. Odaméssz, fel kell térdelni a vizsgálóra, kapsz lidokaint, besíkosítják az eszközt és el kell lazítani a végbelet. TÉnyleg ez a legfontosabb, hogy lazítsd el tudatosan, akkor nem fog fájni. Kb.5 perc az egész, nem lesz semmi baj.


Én ugyan nő vagyok, de a pasiknak is ugyanilyen, ráadásul nektek jó ha megszokjátok, hogy vizsgálják a végbelet.

2021. jún. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az oldalamon kellett feküdni, vazelint rakott a vékony kis kamerára. A kamera légbefúvásos, szóval ahogy nyomja be a levegőt, hogy a végbeled feszes legyen, akkor egy kicsit fájhat a hasad a puffadástól. Ilyenkor nyugodtan ki kell engedni a gázt szállni, bármennyire is kellemetlenül érzed magad közben. De egyébként egyáltalán nem vészes. A cső és a kamera is elég vékony, szóval egyáltalán nem vészes a dolog.
2021. jún. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!