Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Lányok, mit gondolnátok egy...

Lányok, mit gondolnátok egy huszonéves (amúgy egészségesnek tűnő) ismerősötökről ha megtudnátok róla hogy impotens?

Figyelt kérdés
2021. jún. 28. 16:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Semmit. De mivel én nem vagyok az, ezért nem jönnek ilyennel össze, mert szükségem van a szexre. Egyébként mit kellene gondolni róla ?
2021. jún. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"magánügy"


Én nem akarok tőle semmit, így teljesen mindegy a nemi diszfunkciója. És ha tetejébe nem is tőle tudtam meg, akkor annyit gondolnék pluszban róla, hogy "ez hülye". Akkora támadási felületet hagy így magán, ha pl. valamiért frusztált akkor mindenki arra asszociál, hogy biztos a szexmentesség miatt.


Szóval ezt kezelje az illető diszkréten, mert random embereket nem érdekel, az ismerősök jóindulatába meg nem szabad bízni.

2021. jún. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
not my problem
2021. jún. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Honnan tudnák ha nem dicsekedsz el vele.

Ha impotens vagy meg nyilván nem akarod bebizonyitani nekik hogy nem áll fel.

2021. júl. 1. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Amíg nem nekem udvarol, semmit. Javasolnám, hogy forduljon orvoshoz.
2021. dec. 18. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!