Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mit tegyek ha túl sok problémá...

Mit tegyek ha túl sok problémám van, amik miatt nem merek egy párkapcsolatba belemenni?

Figyelt kérdés

Annyi ilyen egészségügyi bajom van, amik miatt félek egy párkapcsolattól.. 18 éves vagyok, még soha nem volt barátnőm. Kezdjük ott, hogy a nyelvem az gyerekkorom óta ilyen "térképes" (keressen rá aki nem tudja ez mit jelent), meg akárhogy próbálom mosni, mindig ilyen fehér réteg van rajta. Így gondolom egy lány se nagyon akarna megcsókolni vagy ilyesmi.

A másik probléma a péniszemmel van. Az a gond, hogy fitymaszűkületem van nagyon rég óta, csak akkor tudom hátrahúzni a fitymám ha le van lankadva a péniszem, viszont így ha feláll, akkor úgy feszül a fitymafékem hogy alig bírom ki. A körülmetéléstől pedig nagyon félek valamiért, meg szerintem a péniszem kinézetén is rontana. És itt még nem áll meg, az a gond hogy a makkom is túl érzékeny, és azt se bírom ki ha hozzáérek, nem hogy még fityma nélkül legyek.. Szerintetek mit tegyek? Most májusban is volt egy lány akivel kiderült hogy mindketten tetszünk egymásnak, de egyszerűen ezek miatt nem mertem belemenni ebbe az egészbe :(


2021. júl. 3. 13:13
 1/4 anonim ***** válasza:
a térképnyelv kisebb gond, a másodikkal menj orvoshoz, más megoldás nincs. Vagy szűz maradsz.
2021. júl. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Senior Séf ***** válasza:
31%

Nekem az ilyen kérdésekről óhatatlanul az jut eszembe, hgy

Tudod, mit Kisnyúl? Ba5zd meg a létrádat!

2021. júl. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha nem mersz, akkor senki nem fog kényszeríteni. Nő nélkül is le lehet élni egy életet, sokan esküsznek rá, hogy ez a nyugodt élet titka.
2021. júl. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Úgy hangzik talán a féked túl rövid, esetleg érdemes lenne azt megcsináltatnod első körben.
2021. júl. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!