Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Van egy kis szűkületem, ami...

Van egy kis szűkületem, ami nem szokott gondot okozni viszont múltkor kicsit durvábban végeztem önkielégítést és az egyik része begyulladt a fitymámnak és így is hátra erőltettem és berepedt a bőr rajta. Tudtok ajánlani rá valami kenőcsöt?

Figyelt kérdés
Nem élek nemi életet, aszexuális vagyok, gyerekkorom óta van ez a problémám, Ezért sem csináltattam meg eddig a szukuletet viszont urológushoz csak augusztus végén tudok menni, Köszönet Orbánéknak. Ha nem húzom hátra akkor pisilésnél nagyon fáj mivel seb van rajta, ha hátrahúzom akkor nincs probléma, valami olyan kéne ami felgyorsítja a gyógyulást. Csak egy részen van ez a probléma nem az egész van begyulladva!
2021. júl. 7. 05:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Kényes (intim) sebes részre kifejezetten jó a Neogranormon (hámosító) kenőcs.

[link]

DE segíthet a DM-es Balea (saját márkás) Körömvirág krém.

[link]

Mivel ez fehér vazelines, segíthet kicsit a szűkület lazításában is.

A körömvirág pedig fertőtlenítő, gyulladás csökkentő hatású.

2021. júl. 7. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszi szépen ezeket meg is fogom venni. Mekkora barom vagyok hogy erőltetem :( gyak a szemem láttára hasadt be....
2021. júl. 7. 06:34
 3/13 anonim ***** válasza:
Szívesen, örülök, ha segítettem. :)
2021. júl. 7. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
Orvost ajánlanék
2021. júl. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Te most vagy Debil vagy, vagy else olvastad a kérdést! Leírtam hogy augusztusba tudok orvoshoz menni mert akkora kapok időpontot
2021. júl. 7. 13:19
 6/13 A kérdező kommentje:
Na, jelentettelek, de azért leírom másoknak, hogy tiszta legyen, sürgősségileg ellátnak mindenkit, a bőr és nemi gondozóba idáig is csak időpontra lehet menni ha nem komoly a baj. megkérdezik mi a bajom a recepción, ha nincs súlyos halaszthatatlan, ha olyan problémát mondok, ami nem igényel sürgősségi orvosi ellátást, akkor időpontra lehet csak menni! Ha pl. súlyosan leforráztam a kezemet és jön le a bőr, biztos a ellátnak, de ha olyan problémám van Amit leírtam, akkor csak időpontot Adnak, az pedig augusztusra van!
2021. júl. 9. 09:03
 7/13 anonim ***** válasza:
Akkor most boldog vagy, hogy jelentettél valakit. Kár, hogy erre pazarlod az energiád, ahelyett, hogy valódi megoldást keresnél.
2021. júl. 9. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

update: Kamillázom, a duzzaanat és a pirosság lement, már mindenféle probléma és fájdalom nélkül hátrajön lankadtan teljesen, de ha hozzáér a vizelet vagy a víz akkor még eléggé csíp a sebes részen. Ezért inkább felhúzott bőrrel pisilek amennyire tudok, így nem fáj. Kamillafőzettel többször borogatom és áttörölgetem naponta többször az egészet, makkomat, mindent és utána kenek rá kenőcsot.


Még egyszer az elsőnek köszönet a neogranomorn krémért! Igaz, a kamillás borogatást azt egy Mária Treben könyvben olvastam, így a kettő elég jó :D


remélem hamarosan teljesen meggyógyul.

2021. júl. 9. 19:45
 9/13 anonim ***** válasza:

A kamilla tea teljesen jó, én is használtam a gyermekotthon betegszobáján a gyerekek kezelésére, hisz ott is előfordultak ilyen problémák. Mivel kenőcsöt kerestél így azokat javasoltam, de mindenképp örülök, ha rendeződik a problémád.



(#1-es voltam)

2021. júl. 10. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Update: Teljesen meggyógyult! Köszönöm a segítőknek! Fehér heg látszik, az gondolom maradandó, de nem baj :)
2021. júl. 16. 19:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!