Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Óvszer nélküli anális szex...

Óvszer nélküli anális szex után egy héttel a húgycsőnyílásomon - egész a makk közepén (ahol jön ki a pisi) picike, alig észrevehető szürkés, de inkább bőrszínű pöttyök mik lehetnek?

Figyelt kérdés
Még alig látszik valami, két nagyon kicsi pötty, de ott van. Minden tiszta volt előtte, utána higiéniára vigyáztunk, így passz. Meg fogok halni? Kínos lenne ezzel orvoshoz menni.

2021. júl. 7. 18:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
27%
Ne aggodj nem kell levagjak,leszarad magatol
2021. júl. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
23%
1, ugy ertem a farkad szarad le nem a pottyok
2021. júl. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
76%
Igen, meg fogsz halni. Előbb utóbb mindenki meghal. De valószínűleg nem ebbe halsz bele. Én megnézetném orvossal, akármennyire kínos
2021. júl. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Azt hittem eddig ez mellékes információ lehet, vagy nem kapcsolódik ide, de mély légzéskor azóta fáj a hátam közepe is. Így már valószínűbb, hogy valami húgyuti dolog ez?
2021. júl. 7. 19:05
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
orvos ne szegyeld sajnos igy jártál
2021. júl. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Higiéniára nem tudsz maximálisan vigyázni. A végbélben vannak baktériumok (pl. e.coli), amik ott a természetes baktériumflóra részei. De a húgyutakba jutva ott bizony fertőzést okozhat. Hiába bármilyen beöntés, a végbélből ezeket nem tudod teljesen kimosni.

Tudom, hogy a pasik egy része örül, hogy mehet gumi nélkül, mert nem esik teherbe a csaj, csak arra nem gondolnak, hogy ebben az esetben a gumi pont az ő érdekük.

2021. júl. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

A hátközép és a pénisz makkján a pötty hogy kapcsolódik össze?


Valamilyen bakteriális fertőzést szedtél össze. Ezzel orvoshoz kell menni és ad rá megfelelő gyógyszert vagy krémet.

2021. júl. 8. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Börszínű? Mármint a nyálkahártyán van olyan pötty,ami olyan színű mint a normál bőr?
2021. júl. 8. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

7 Úgy, hogy gondolom húgyuti fertőzés. Nem megyek orvoshoz.

8 Igen a piroson, két kis pötty. Ahol jön a pisi.

2021. júl. 8. 11:24
 10/11 anonim ***** válasza:

Miért nem vagy hajlandó orvoshoz menni? Itt senki nem orvos, nem fognak érdemi segítséget adni. Ha meg kitalálják, hogy mi bajod van, akkor se tudod kezelni, mert lehet, hogy a gyógyszer/kenőcs vényköteles.


Ha saját hülyeségedből összeszedtél valamit, akkor legalább legyen eszed kezeltetni!

2021. júl. 8. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!