Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi lehet ez a herezacskón?

Mi lehet ez a herezacskón?

Figyelt kérdés

Este borotvalas előtt vettem észre, ezt a kituremkedest. Nem tulajdonitottam neki nagy ügyet, de amikor átmentem rajta borotvaval, vérezni kezdett, alig tudtam elallitani.


Mi ez? Anyajegy?


(KÉP!!) [link]



2021. júl. 7. 23:31
 1/4 anonim válasza:
Nem sértés és ne vedd magadra, de nem lenne egyszerűbb egy bőrgyógyászhoz fordulni vagy urulógushoz ha úgyvan, valamilyen vérképződmény lehet. De szerintem ezen az oldalon senki sem szakember max tapasztalt hasonlót, hála istennek saját tapasztalatom erről nincs így ha nem tűnik el orvoshoz fordulj.Jobbulást!
2021. júl. 7. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ehhez nem kell bőrgyógyász, sem urológus.

Egyszerű véranyajegy. De vigyázz, hogy ne vágd meg legközelebb.

[link]

2021. júl. 7. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Update: Ma este lejott az egesz. Vérzett is, de ilyen nagyon nagyon apró kis pottybol jött a vér
2021. júl. 9. 21:41
 4/4 anonim ***** válasza:
Szuper. Semmi komoly. De legközelebb ne vágd le. Én eddig csak ilyen zacsit láttam, amin volt 1-2.
2021. júl. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!