Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Tudnak ajánlani olyan plasztik...

Tudnak ajánlani olyan plasztikai sebészt, aki csinál fitymaplasztikát? Körülmetélés kizárva! Megindokolni nincs szándékomban miért. Szűkületről van szó.

Figyelt kérdés

Az a baj, hogy az összes oldal amit látok, csak a körülmetélésről szól, én pedig azt nem szeretném! Tudtok ajánlani olyan, jó magán orvost, aki elvégzi ezt a műtétet, mármint a plasztikát, ha úgy tetszik bemetszést? Természetesen pénzem is van rá, nem az államiba mennék!


Körülmetélés fétisesek kíméljenek és menjenek a pokolba!


2021. júl. 8. 19:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Dorsal slit?
2021. júl. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, arra gondoltam, viszont beírtam a google-be, hogy pénisz plasztika, bemetszés, kapásból 3 orvosi lap, mindegyik élből elutasította és a körülmetélést preferálták, 2-t felhívtam és telefonban közölték, hogy nem végeznek ilyen műtétet, csak teljes kürölmetélést, a legmodernebb teknikával, lézerrel, bla bla bla.... nem értem, ha kell kifizetek egy milliót, de csinálják meg, ha kell és nincs elég bőr, vegyenek a herezacskóból. Nem értem ezt az egészet, ami itt folyik.... igaz, ezek urológiák és nem plasztikák voltak, akiket felkerestem eddig.
2021. júl. 8. 19:40
 3/4 anonim ***** válasza:
46%
A körülmetélés van ideológiailag támogatva.
2021. júl. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
47%

Szerintem ilyen stílussal menj te a pokolba, ott találsz segítséget.

Az ilyeneknek kár válaszolni.

2021. júl. 9. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!