Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mennyire normális, hogy...

Mennyire normális, hogy maradt folyadék a holyagban?

Figyelt kérdés

Ma voltam hasi ultrahangon ahol pisilés után kellett megnézni a holyagot sima vizsgálat után.


Alapból sokáíg vagyok pisilni így most is és amikor kimegy a folyadék, akkor utána erőlkődők és nyomom kijön valamennyi utána még érzem hogy kell vagy van még ott vízelet és nyomom és egy idő után megint kitud valamennyi jönni, tehát a vége már erölködös, így visszamentem és azt mutatta az ultrahang, hogy csaknem üres és minimális folyadék maradt csak benne.


Urulogiára agusztus elején megyek vissza, de addíg gondoltam megérdeklödöm, hogy szeritnetek normális, hogy valaki így pisil és utána is marad? Iletve, hogy ez indokolhat e olyan tüneteket, hogy állandó vízelési inger, lassú lassan elindulo pisilés meg stb. és akár ez mi lehet, elzárodott valamenynire a húgycső?



2021. júl. 9. 19:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Prosztatata
2021. júl. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A vizeléskori testhelyzet is okozhatja, mert a húgycső nem feltétlenül a hólyag legalsó pontján csatlakozik be, ezért is helyesebb az ülő, kissé előrehajló testhelyzet, amikor a hasprés is könnyebben működtethető. A prosztata ill. a medencefenék izomzati gyengesége szintén közrejátszhat.
2021. júl. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!