Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Egy férfi túl érzékeny,...

Egy férfi túl érzékeny, érzelmes, gyakran könnyez meg egy-egy érzelmes animét, klasszikus zenét, akkor mennyire lehet rendben a tesztoszteron szintje, érdemes lenne kivizsgáltatni?

Figyelt kérdés

2021. júl. 14. 08:43
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
én 27 évesen megkönnyeztem a narutoban mikor itachi elbúcsuzott sasukétől, meg amikor naruto szülei meghaltak. Pedig elég férfias vagyok :)
2021. júl. 14. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
62%
Mi ez a hülyeség?😃
2021. júl. 14. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

nem függ össze amiről te beszélsz az pszichés es nem hormon eredetü. Van akinek magas az empatikus képesége söt van olyan is aki tisztánérző.

Ez már nem 19-20 szazad ahol egy férfi érzéketlen robot.

2021. júl. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
3, akkor, ha jől értelmezem, hiàba kapnék tesztoszteron hormonkezelést, ugyanúgy maradnék ilyen érzelmes, érzékeny? Azt hittem a tesztoszterontól keményebb, agresszívebb, ferfiasabb lennék, nem ilyen gyengéd, érzelmes, érzékeny.
2021. júl. 14. 15:31
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A férfiak is lehetnek gyengéd erzelmesek nem értem mi ez a hülyeség
2021. júl. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Jol ertelmezed plusz külsö Tesztoszteron bevitelmiatt beindul szervezet Autoreakcioja elkezd ösztrogent termelni szval nöi nemihormont. Ne agodj semmi baj veled nalad Inkabb Önertekelesi zavar van de egyebkent 1szerü fogd meg farkad meg van? Ha igen ferfi vagy ennyi
2021. júl. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Hülyeség. Születési adottság, hogy ki mennyire reagál az érzelmekre, az persze lehetséges, hogy a magzatot intrauterin korban érő hormonális hatások befolyásolják az agy fejlődését.
2021. júl. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!