Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Prosztatagyulladás okozhat...

Prosztatagyulladás okozhat csökkent nemi vágyat, merevedési gondot?

Figyelt kérdés
Azért itt kérdezem, és nem urológustól, mert az a tapasztalatom, hogy az urológusok is tanácstalanok ebben a kérdésben, ezért kérdezek olyat, aki ezen átment, de esetleg kigyógyult. Ugyanígy érdekelne, ha valakit tud olyan urológust/andrológust ajánlani, aki KIGYÓGYÍTOTTA már ebből.
2021. júl. 14. 14:54
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Antibia kúra úgy ahogy hatott, 3 hónapig szedtem minden féle vackot.

Avatac volt ami földhözvágott, aztán volt még valami másik meg sima augmentin. Mindegyiket egy egy hétig szedegettem, felváltva.


Teljes emésztésem kikészült.

2 különböző probiotikumot kellett szednem ami nekem jó.

Egy ivósat és egy tablettásat szedtem. Normaflore, és Jutavit. Jelentősen többet mint amit a termékekre írtak.

C vitamin, és multivitamin mert felszívódási zavarok miatt nem jut elegendő tápanyagokhoz a szervezet, mindegy mit eszel.

Mondjuk ezt éreztem mert hiába "zabáltam" fogytam nem kicsit.

Bérescsepp, és omega 3-6-9.

Naponta nyomattam. 1-2 hét alatt a mindenféle szív és szédüléses vérnyomás panaszaimat drasztikusan javította.

Majd még vagy fél-1 évig ezt csináltam.

Ma már nem szedek rendszeresen semmit, csak alkalmanként.


Csalánteát meg olyan hetente mikor rosszabb napok vannak megiszok egyet. Esetleg pár napig egy rövid kúra.

Tőzegáfonya is tud segíteni, nők ismerik, felfázás miatt szedik.

Van valami virágpor tabletta az változó mértékben használ. Mai kb tünetmentes állapotnál nulla az értelme.

Illetve a rendszeres szex -et is javasolta a patikusnő.

Nem akartam pofátlan lenni és elkérni a telefonszámát :D


Dokik mindenféle idióta diétával akartak bohóckodni, szénhidrát szegény, meg candida tesztem volt, meg ne egyek zsírosat, kaptam szédülésre bogyót mert biztos valami más bajom van aminek a mellékhatása szédülés volt...

2021. aug. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!