Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi lehet az oka a piros...

Mi lehet az oka a piros gyulladásnak a péniszen végigfutó csíkon?

Figyelt kérdés
Tegnap egy alkalmi együttlét (óvszerrel) után, hazaérve észrevettem hogy a péniszemen végigfutó csíkon aminek nem tudom mi a neve, a fitymához közeli részén kb. 1 cm hosszan bevan gyulladva, piros és kicsit jobban ki is jött. Először azt hittem hogy vérzik, de csak nagyon bevan gyulladva. Orális szex közben egyébként volt hogy lehet a fogával megkarcolta, meg úgy alapból annyira szűk volt a partnerem hogy simán lehet hogy ennyire kidörzsölte. Mindenképp elmegyek vele orvoshoz de hasonló panaszra tudtok ajánlani mondjuk valami kenőcsöt? Nem viszket meg nem fáj de csúnya. Valakinek volt már hasonló?

2021. júl. 17. 10:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Rendesen megszoktad mosni a makk korul meg lehuzod a fitymat es finom megdorzsolve megmosod?


Pisiles utan megrazod egyszer ketszer es ugy hagyod nedvesen vagy wc-papirral letorlod a nedvesseget?


Az ilyen teruletek kivalo kornyezetet nyujtanak a gombak, bakteriumok terjedesere. Nedves, meleg, zart kozegek.


Esetleg allergias lehetsz meg valamire, de az nem igy jonne ki.

2021. júl. 17. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez nem a fitymám vagy a fitymafékem, ez az alatta lévő, egészen az ánuszig végighúzódó csík. Perineal raphe a latin neve tehát gát csík vagy gát varrat. És ez nagyon vörös, rögtön ahol a fitymafékem végetér.
2021. júl. 17. 11:20
 3/4 A kérdező kommentje:
De természetesen mosom és tisztítom ahogy kell, ez nem is kérdés. Nem volt még hasonló, és most is szex után lett ilyen.
2021. júl. 17. 11:22
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Na ez igy mar pontosabb.


Nem hinnem hogy komoly lenne. Nekem mar volt gombas megbetegedesem meg allergiam is ami a nemi szerv korul jott ki.


Szerintem max annyi tortent, hogy olyan pozban voltatok ahol az a borresz meghuzodott.


Varj vele meg 1 - 3 napot. Ha nem javul akkor doki.

2021. júl. 17. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!