Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fent áll-e a veszélye hogy...

Fent áll-e a veszélye hogy meddő lettem emiatt?

Figyelt kérdés

Mióta eszemet tudom úgy elégítettem ki önmagam, hogy ejakuláció előtt pár másodperccel elszorítottam a hugycsövem, így volt egy eltérő érzés a megszokottól, valamint nem spriccelt az ondó, csak folydogált egy kevés. Nagyjából 5 évig így csináltam, még nemrég az egyik barátomnak elmeséltem, és szerinte (logikusan) ez veszélyeket rejthet.

16/F



2021. júl. 17. 21:54
 1/9 A kérdező kommentje:
Fontos volna hogy csak olyan válaszokat kapjak amiben biztos a válaszoló fél, nem szeretnék feleslegesen aggódni.
2021. júl. 17. 21:55
 2/9 anonim ***** válasza:
Én is csinálom így, de már nem inkább, mert emiatt is, meg amúgy se szeretem el szorítani. 17/f.
2021. júl. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
De elő fordulhat, hogy igen. Bocsi, hogy így aggódok érte/érted, de inkább ne csináld. 2-es voltam.
2021. júl. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
0%
hát te is már csak keresztapa lehetsz
2021. júl. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
95%
Ez szerintem olyan legenda, mint az hogyha 13 évesen kezded, akkor megáll a növekedésben...
2021. júl. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

#5 Én is kb. akkor kezdtem, de még se álltam meg a növésben.

De ez nem hinném, hogy ilyen legenda.

Te pedig kérdező, nyugi lesznek gyerekeid!:)

2021. júl. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az hogy elszorítod amikor ejakulálsz az magán a sperma minőségén nem változtat. Ellenben az orgazmusnak, az ondó rendes áramlásának, a jövőbeni normális kielégülésednek nem tesz jót.
2021. júl. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi srácok a válaszokat, nagy kő esett le a szívemről, ezentúl azért nem úgy csinálom, biztos ami biztos. :)
2021. júl. 18. 22:25
 9/9 anonim ***** válasza:
Jól teszed. Képzeld azt, hogy a péniszed egy slag, na és egy slagnak jót tesz, ha befogod, és megvan nyitva?
2021. júl. 18. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!