Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fiúk, férfiak. Szerintetek...

Fiúk, férfiak. Szerintetek melyik a legjobb alsó nadrág?

Figyelt kérdés
Melyiket tartjátok a legkényelmesebbnek, illetve a legegészségesebbet?

2021. júl. 18. 02:39
 1/9 anonim ***** válasza:
53%
Én a francia boxert szeretem valamiért, nem hinném, hogy bármelyik egészségsebb lenne mint a másik.
2021. júl. 18. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%
Nem hiszem, hogy bármelyik egészségtelen lenne, hacsak nem szűk. Nekem a fecske jön be napközben, aludni meg boxerben alszok.
2021. júl. 18. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
71%
Az amelyik kényelmes. Szeretem ha jól tartja a farkamat és a zacsimat, de nem túl szoros, jól szellőzik. Én Calvin Klein szűk boxereket használok hétköznapokra, sportoláshoz Calvin Klein, Adidas, Decathlon sport alsókat (fecske fazon). Ezek nem a legolcsóbbak, de tartósak és nem veszítik el a formájukat, rugalmasságukat.
2021. júl. 18. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
71%
Passzos boxer párti vagyok napközben, de aludni meztelenül szoktam
2021. júl. 18. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A sima, laza boxer kivéve sportoláshoz, mert ahhoz inkább a feszülős.
2021. júl. 18. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
53%

5 jol mondja en is igy vagyok.

De leirom h tudja midenki

Laza boxert szabad höszabalyozadt ad a hereknek es jobb verkeringest biztosit.

Tapados pont elentetbe anyi elönnyel ha all nem feltünö es mivel nincs szabahöszabalyozas ezaltal több geccid lesz ( Mivel gyengebb a minöseg igy mennyiseggel potolja)

2021. júl. 18. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
a passzos jobban tart, de tudtommal az az egészséges amiben szabadon lógnak a golyóid
2021. júl. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem a legjobban a mikroszálas alsók jöttek be. Szinte nem is érezni, hogy van rajtam valami, nem tekeredik, nem szívja fel az izzadtságot, nyáron nap végére sem olyan büdi, mint a pamutok. Slipet használok, de van néhány boxerem is, azokat csak télen viselem el.

Ebből vettem már sokat: [link]

2021. júl. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
én személy szerint nem hordok alsogatyát :) nekem így a legkényelmesebb
2021. aug. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!