Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Enyhe fitymaszűkület, fájó...

Enyhe fitymaszűkület, fájó makk, mi a segítség?

Figyelt kérdés

Hali! Egy 16 éves srác vagyok, az lenne a problémám, hogy a makkomról a bőr nem teljesen jön le, de a nagyrésze lejön, tehát úgy 4/3. Ez ahogy utánaolvastam enyhe fitymaszűkület, és úgytudom otthon is kezelhető, ha igen hogy?

A második probléma / kérdésem: a makkom fáj ha hozzaérek, de úgy nagyon durván.. nem sima fájdalom hanem ilyen fura fájdalom :D Begyulladva nincs, nem piros se semmi.

Szóval a segítségeteket szeretném kérni, hogy hogy tudnám megoldani doki nélkül, mivel nagy félelmem.

Előre is köszönöm szépen a válaszaitokat!



2021. júl. 19. 19:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Nincs letapadva?
2021. júl. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
46%

Doki nélkül? Fel kell kötni a bugyogót és el kell menni a dokihoz. esetleg a szüleidnek is elmondani. Ciki, ha nem beszélgettek, de túl kell esni rajta. Csak egyre rosszabb lesz.


Hiedelemmel ellentétben nem csak szex miatt fontos...


Nyugi lesznek még kemény pillanatok. :) Nem nem csak a férfiakat csapkodja így a sors, nőknek is megvan a maguk baja. Ilyen az élet. Csak te fogod cikinek érezni a doki, és a szüleid nem.

2021. júl. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
1-2 éve még lejött lejött rendesen?
2021. júl. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Letapadva nincs, legallábis semmi jelét nem éreztem / láttam. Azért nem szeretnék mellesleg dokihoz menni, mivel az orvosok egy része is azt mondja, hogyha enyhe a szűkület, akkor megoldható otthon is.
2021. júl. 19. 20:56
 5/6 A kérdező kommentje:
Közben kiderítettem, szűkület nemhiszem hogy van, lankadt állapotban lejön a bőr teljesen, de ha hozzáérek még mindig fáj..
2021. júl. 19. 23:02
 6/6 anonim ***** válasza:
22%

AZt megkellene már tanulni hogy ha nem teljesen megy le akkor az fitymazsűkület, nem kell ragozni.

Nem enyhe hanem teljes szűkület, mert nem tudod használni amire kell.

2021. júl. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!