Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Enyhe fitymaszukulettel lehet...

Enyhe fitymaszukulettel lehet nemi eletet elni vagy sem?Igazabol nem akarom,hogy szetvagjanak.

Figyelt kérdés
2021. júl. 21. 16:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%
A kérdés, hogy te mit tartasz enyhének. Egy állapotig lehet kezelni szteroidos gyógyszerekkel, de egy idő után nyisz-nyisz, mert nincs más megoldás.
2021. júl. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Hat lankadt es fel merev allapotban siman hatra tudom huzni a fitymat de mikor teljesen merev akkor makk moge es feszit egy picit.Gondolom ez enyhe fityma szukulet.
2021. júl. 21. 17:23
 3/12 anonim ***** válasza:
93%
Lehet-e pöszeséggel valaki tv-s műsorvezető és riporter ? Korábban ez nem volt lehetséges, de manapság előfordul. Ha úgy gondolod, hogy fájdalmak közepette tökéletes élvezetet tudsz nyújtani saját magad számára, akkor az a te dolgod.
2021. júl. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
78%
Lehet inkább a fitymafékeddel van a baj.
2021. júl. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
De nem szeretnem ha ott osszefaricskalnanak
2021. júl. 21. 18:04
 6/12 A kérdező kommentje:
Utana olvastam a fitymafeknek es lehet azzal van a baj mert pont azt tapasztalom amit ott leirnak
2021. júl. 21. 18:06
 7/12 anonim ***** válasza:
86%

Hát az operációt senki se szereti.

Én se, pedig volt gerincsérvem, volt légyéksérvem és mge kellett műteni.

Sőt egyszer késő mentem fogászatra és amikor megfogta a fogam össze roppant és véső kalapács kellett neki hogy kivésse.

Úgyhogy ez a kis fütyibőr bemetszés semmiség ezekhez képest.

2021. júl. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
93%
Kitagul ha hasznalod kitartast
2021. júl. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
85%

A fitymafék problémát nem tudod itthon kezelni, azzal mindenképpen orvoshoz kell fordulj.


A szűkülettel is azt javaslom, hátha ír fel krémet, ad tanácsot. Az orvosok sem szeretnek vágni azonnal, de ha kell, akkor kell.

2021. júl. 22. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
78%
Nekem a kantárral/fékkel volt problémám kb 50 ève. Rutin műtét.Egy urológus kis bemetszèssel megcsinálta.Spontán pár nap alatt fájdalom mentesen gyógyult.
2021. júl. 23. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!