Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Pénisz gombát antimikotikummal...

Pénisz gombát antimikotikummal mennyi idő ki kezelni?

Figyelt kérdés

2021. júl. 21. 23:54
 1/9 anonim ***** válasza:
67%
Dokit kéne megkérdezni, de nem kenőcs lesz inkább az? 1-2hét szokott lenni a gombás bárbetegségek kezelése. Mondjuk attól függ milyen gomba...
2021. júl. 22. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%
Gombára nem jó az antibiotikum, úgyhogy azzal évekig is kezelheted feleslegesen.
2021. júl. 22. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
77%
Ilyen van? Én még soha nem hallottam róla. Nem lehet, hogy inkább valami STD lesz az?
2021. júl. 22. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ahogy az antibiotikum bacik ellen jó, úgy az antimikotikum gombák ellen. Mindből kaptam egyébként, az eredmény ma fog érkezni.csak érdekelt hogy meddig tart a kezelés mert 3 napja nem látok javulást
2021. júl. 22. 08:49
 5/9 anonim ***** válasza:

Gomba jellemzően külső, bőrfelszínen telepszik meg (Belül élő vagy megtelepedő gombákat most hagyjuk). Antibiával is kezelik őket de az tovább tart míg valami történik, ezért gondoltam kenőcsösdire.

Nyilván oka van hogy ezt a kezelést kapod. Dokinak kellett volna szegezni a kérdést. Ha nem romlott akkor az is ellőre lépés, majd elmúlik.

2021. júl. 22. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm a válaszaid
2021. júl. 22. 10:32
 7/9 anonim ***** válasza:
2-es vagyok félreolvastam. Legalább 2 hét, a gomba makacs dolog, túl kell kezelni, különben visszatér.
2021. júl. 22. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2021. júl. 22. 11:30
 9/9 anonim ***** válasza:
Férfiaknál péniszgomba kialakulhat antibiotikum szedésének mellékhatásaként. Ha gombás lett a péniszed, valamilyen gombásodás elleni kenőcs lehet hatásos. Például Canesten. Ha óvszer nélkül közösültél az elmúlt időben érdemes lenne a partnereddel együtt elmenni a nemigondozóba és ott kaptok megfelelő kezelést, az oda-vissza fertőződés megakadályozása érdekében.
2021. júl. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!