Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Voltam nemibeteg gondozóba,...

Voltam nemibeteg gondozóba, vettek kenetet a húgycsövemből, és kaptam mindenféle gyógyszert míg az erdmény meglesz. Megvan az eredmény de nem mutatott ki semmit. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
A tünetek továbbra is adottak vörös a húgycsőnyílásom körül és a makkom pereme. Vizelés közben csíp, de ez lehet a kenetvétel miatt, a gyógyszerek előtt is csípett de nem vizelés közben hanem utána, a gyógyszerhatás és a kenetvétel miatt nemtudom megmondani hogy ez úgyan az a tünet e.

2021. júl. 22. 10:51
 1/5 anonim ***** válasza:
mit mondott az orvos?
2021. júl. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem vizeletvizsgálatot is csináltass.

Sima sztk-st illetve nemibeteg gondozónál is.

Mindkettőnél mást néznek.

De ezt csak akkor miután abbahagytad az antibiotikumokat minimum 2 hete, mert az bezavarja.

2021. júl. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ma adtam le vizeletet, hétfőre kész lesz, említettem hogy antit szedek de nem mondtak semmit. Továbbá voltam vese, hugyhólyag és prosztata ultrahangon és minden jó. Mi lehet ez?
2021. júl. 23. 17:18
 4/5 anonim válasza:
Szia! Megoldódott már a probléma? Nekem is ugyan ezek a tünetek vannak. Vizelettenyésztésen sokszor voltam, ki is tenyészett valami, arra is 5 féle antibiotikumot adtak, mire jó lett az eredmény. STD négyes panel negatív, de továbbra is fent állnak ugyan ezek a tünetek, mint neked. Válaszod előre is köszi!
2022. márc. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Urologiai korház ondó tenésztés
2023. jún. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!