Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Probléma a péniszemmel, mit...

Probléma a péniszemmel, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Egy olyan problémám van hogy, merev állapotban a fityma legeleje, vagyis amit utoljára húzok le bőr rész, nehezebben jön le, ez olyan két és fél-3mm.

Tavaly pár hónapon át meleg vízzel próbáltam gyakorolni és úgy egy kicsit változott.

Akkor volt egy olyan problémám hogy “amiről most volt szó bőr rész„ feldagadt amikor hátha volt húzva a fityma.

Érzékeny a feje és azért volt hátra húzva, még most is érzékeny valamennyire csak már enyhült, de a fityma eleje, amit a feje alá húzok, ugyanúgy feldagad 1 óra alatt kb.

Urológusnál már voltam hogy nehezen jön le a fityma. Elküldött vizsgálatokra, amivel majd később mentem volna aneszteziológiára, de végül nem csináltam végig, képeket vagy egy felvételt küldhetek majd róla, lehetséges hogy a fitymafék rövid?

Mert ha nedves, vagy amikor ha melegvíz érte, akkor sokkal könnyebben jött le, és lehet hogy aktus közben nem lenne probléma.

Aneszteziológiára azért se mentem mert nem akartam hogy metéljék ha van jobb megoldás, vagy ha én is tehetek ellene.

Az érzékenységet nem tudom hogyan küzdjem le, már kellemesebb, de például amikor épp hogy elmegyek az közben nagyon érzékeny, amikor le van húzva a fityma, de amikor rá van húzva a fejére, akkor nincs semmi gond, nektek is ilyen? Vagy mennyi idő mire elmúlik ez az érzékenység? Vagy mennyire kellene? Szűz vagyok, nem tudom mennyire fájna aktus közben, de szárazon ha kicsit húzom rajta az ujjam vizelési inger jön rám.

Használtam krémet, itthon találtam, egy hét múlva fáj tőle a hasam, és nem tudtam elérni teljes merevedést, abbahagytam 6-7 nap múlva jobb lesz és szépen helyre állt, lehet nem is a krém vagy lehet bevittem valami fertőzést, jó pár hónapja próbáltam babaolajt, de nem tudom mennyire egészséges.


Tegnapi napon, véletlen hátra húzva hagytam a fitymát, 4-6 órát és nem csak makk de a fityma is ki volt száradva, visszahúztam, vártam 15 percet és jó lett, állaga a régi lett, annyi volt hogy fájt a hasam egy kicsit, merev állapotban van, de nem szeretném ha az ilyen hülyeségem miatt lenne használhatatlan a szerszám.


Nem tudom mi legyen, egyből orvos, magán úton szeretném, de semmiképpen se metélni az egész fitymát, örülnék ha csak a fitymaféket kellene..

Ti veletek volt hasonló, vagy mit tanácsoltok?



2021. júl. 22. 17:44
 1/8 anonim ***** válasza:
73%
Fitymaszukuleted van, mit varsz? Orvoshoz kene menni, ha muteni kell, akkor muteni, vagy igy maradsz eleted vegeig. Valaszthatsz.
2021. júl. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

-Ha fel tudod húzni és vissza is megy, tudod tisztítani, akkor okés.

-Ha közben nagyon legörbül a makkod, rövid a fék, doki.

-Érzékenység idővel csökken, ahogy érik az ingerek.

2021. júl. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Tisztítani tudom, fel és le is megy, merev állapotban is, csak az utolsó rész már kicsit szűk, ha az a bőr rész nem lenne ott észrevételem szerint jobb lenne..

Nem hiszem hogy rövid lenne a fitymafék, egyáltalán nem húzza le a fitymát.

Próbálom hozzászoktatni, de ha úgy szeretném hogy bőrrel leghúzva van akkor feldagad a fityma egy része (ami a fitymafék alatt van)

2021. júl. 23. 05:29
 4/8 anonim ***** válasza:

"Az érzékenységet nem tudom hogyan küzdjem le..."

Az a legkisebb probléma.

Szerintem te még a serdülőkor elején lehetsz, ez mindenkinél ilyen, nálam is így volt.

Mikor hátrahúztam és hozzáértem a makkomhoz, konkrétan elélveztem annyira érzékeny volt. Én is arra gondoltam, hogy hú de gáz, ha szexre kerül a sor fél perc alatt elélvezek.

Ez idővel változni fog, ezen például úgy is segíthetsz ha maszturbálsz, ne verd csak állítsd fel a cerkát, az egyik kezeddel húzd hátra teljesen a bőrt, a másik kezeddel meg dözsölgesd a makkod (nyálazd be vagy síkosítóval). Minél többször maszturbálsz így, annál hamarabb lesz érzéketlenebb, ez olyan mint amikor dugás közben dörzsölődik a makkod.


Másrészt.

Hogy milyen a szerszámod így leírás alapján nem tudom megítélni, mindenképp menj el dokihoz.

Sok pasi él fitymaszűkülettel ami nagyon gáz, higiéniai okok miatt is, meg a szex nem élvezet, hanem szenvedés nekik.

Inkább most ess túl rajta aztán 1-2 hónap után már használhatod is, és jobb lesz mint volt.

2021. júl. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha csak az utolsó pár mm az ami nehezebben megy hátra, de egyébként hátra megy akkor nincs nagy baj. Csináld továbbra is a melegbizes tornáztatást, ha pedig bedagadna kend be Phlogosammal. Az gyulladáscsökkentö. Amikor lehet huzd hátra. Pisiléskor, masztizáskor. Minél többet van hátra húzva (föleg ha merev vagy) annál gyorsabban nyulik ki. Így hogy azt irod hogy hátramegy, szerintem nem lesz gond, csak ne add fel az alején. Lehet pár hétig, hónapig eltart, de a végén simán hátra megy majd. Én tudom, nekem is ilyen volt régen.
2021. júl. 25. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

ha rövid a fitymafék akkor azt átvágják és talán jobb lesz.

A metélésnél gyorsan rendbejössz, nekem pár hét volt a felépülés


nem kell aggódni

2021. júl. 25. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha hátrahúzva hagyod a fitymát, hogy kint legyen a makkod, attól valószínűleg kissé csökkenni fog az érzékenysége. Az első alkalmakkor nekem is feldagadt ettől egy picit a fitymám, ilyenkor újra előrehúztam a makkra. Aztán később, ha lement a dagadás, akkor megint hátrahúztam. Néhány alkalom után megszűnt a dagadás. Szóval én a helyedben tennék még egy pár próbát ezzel.

Írtad még, hogy kiszáradt ettől a makk és a fityma. Igen, ez ezzel jár - ha nincs a fityma a makkon, akkor mindkettő szárazabb lesz. Számomra ez nem zavaró, de neked kell eldönteni, hogy téged ez zavar-e.

2021. júl. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Zavarni nem zavar, csak nem szeretném ha megszorulna a fityma, adok neki pár esélyt, próbálom minél többet dörzsölni, remélem 1 hónap múlva jobb lesz, bár nem tudom, viszonylag jó, de amikor böszme kemény a makk akkor érzékenyebb, előváladéktól sokkal kényelmesebb, nyállal egy kicsit rosszabb, síkosítót még nem használtam.

Nem tudom milyen módszerek vannak hogy sokat táguljon a fityma, amikor voltam orvosnál, csak elküldött vizsgálatokra, és a végén meg aneszteziológiára mentem volna, amit ha jól tudok altatásos műtét, Győr közelébe keresek egy magánkórházat, de nem tudom még hogy hova menjek vele, nagyon sok orvos metélni akar.

2021. júl. 27. 16:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!