Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A körülmetélés mennyire jó, a...

A körülmetélés mennyire jó, a nincs rá orvosi ok?

Figyelt kérdés
2021. júl. 25. 16:34
 1/8 anonim ***** válasza:
68%

A nemiszervek vallási okokból történő megcsonkítása egy primitív barbár szokás.

Az a döbbenetes, hogy a 21. században még egyáltalán van aki jó ötletnek tartja.

2021. júl. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%

A farkad érzéketlenebb lessz tőle.

Azért lett válási szokás mer ha nem takarítod ki a fityma alól a smegmát akkor begyullad a farkad.

Napi fürdés mellet semmi haszna.

Ha esztétikailag így jobban tetszene neked akkor nyugodtan megteheted hogy levágasd de tényleges haszna nincsen.

2021. júl. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
68%
Semmi, sötét középkori szektás rituálé, mint az élőáldozat bemutatás. De valamilyen okból még mindig legális.
2021. júl. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A körülmetélés régen a sivatagi körülmények, tisztálkodás miatt volt indokolt. De ma már nem az.
2021. júl. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
54%
Sok kutatás bizonyítja, hogy bizonyos betegségek és fertőzések a körülmetélt férfiaknál ritkábban fordulnak elő, ezért érvelnek sokan amellett, hogy a férfi körülmetélés nem barbár, primitív szokás, mert ha csecsemőkorban és érzéstelenítésel végezik, nem lehet ártalmas, illetve később a férfiaknál sokkal alacsonyabb bármilyen nemi betegség kialakulásának kockázata. Persze pl a zsidók nem ezért csinálják, náluk ez egy vallási szokás, csak az egészségügyi előnyeit figyelembe véve nem nagyon törődnek vele, ezért nem lett eddig betiltva. [link]
2021. júl. 25. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
84%
Ha orvosilag nem indokolt, akkor semmi értelme.
2021. júl. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
87%

személy szerint én érintett vagyok a dologban. nekem bevált és tetszik is.

tapasztalatok nagyon jók és a mai máig nem bántam meg :) szeretek metélt lenni

2021. aug. 9. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Tisztább, szárazabb, biztonságosabb érzés. Haha. A legfőbb előnye nálam az volt, hogy nincs szmegma, a makk elé lelógó ormánynak is vége, illetve hogy nem feszül, nem vág be, nem szorít, tehát felszabadult a fogságból és végre rendeltetésszerűen tudom használni.
2021. szept. 21. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!